Strona główna / Lokalne / Kto strzelał do turystki na świnoujskiej promenadzie?

Kto strzelał do turystki na świnoujskiej promenadzie?

61 –letnia kobieta została postrzelona w Świnoujściu prawdopodobnie z broni pneumatycznej. Do groźnej sytuacji doszło we wtorek wieczorem na promenadzie. Kobieta idąc po deptaku poczuła uderzenie w głowę – informuje Twoje Radio 99,5 FM.

– Komenda Miejska Policji w Świnoujściu została powiadomiona około godz. 23:00 przez kobietę, że kiedy szła promenadą została zraniona w głowę. Relacjonowała, że w pewnym momencie poczuła nieokreślone uderzenie. Rana na szczęście była bardzo powierzchowna, zgłaszająca nie wymagała hospitalizacji. Policjanci niezwłocznie zajęli się sprawą i zaczęli ustalenia co lub kto mogło zranić kobietę. Między innymi został sprawdzony teren w okolicy miejsca zdarzenia. Aktualnie trwają nadal czynności w tej sprawie, jest zbyt wcześnie aby potwierdzić, że rana została spowodowana przez broń pneumatyczną – mówi nadkomisarz Alicja Śledziona z zachodniopomorskiej policji.

Po przyjściu do apartamentu kobieta wezwała pogotowie ratunkowe. Ratownicy opatrzyli  niegroźną ranę i polecili skontaktować się z lekarzem.

Zobacz również

Po otwarciu tunelu promy „Bielik” co 30 minut

Po otwarciu tunelu w Świnoujściu zmieni się częstotliwość kursowania promów. Zamiast co 20 minut mają …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.