Strona główna / Hobby / Pożyteczna inicjatywa. Pluszaki wybrały dzieci

Pożyteczna inicjatywa. Pluszaki wybrały dzieci

Splot dobrych emocji w świnoujskim szpitalu, pluszaki stworzone podczas warsztatów Wyspy Splotu Domu Kultury, prowadzonych przez Aleksandrę Borelowską, wybrały towarzystwo dzieci przebywających na Oddziale Pediatrycznym, Pluszaków jest więcej niż małych pacjentów, ale to akurat dobrze. Podczas spotkania instruktorzy z pracowni sztuki, przekazali na ręce: Alexa, Leny i Karoliny, młodych pacjentów, szydełkowe zwierzątka, które ochoczo zadomowiły się na oddziale i będą pomagać przezwyciężać lęki małych i trochę większych pacjentów.

Podczas miłego spotkania, Wyspę Splotu, przyjęła pani prezes Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu, Dorota Konkolewska, pani lekarz kierująca Oddziałem Pediatrycznym Renata Panowek-Brzozowska, pani pielęgniarka Katarzyna Michalska i pani Agnieszka Natorska. Z pluszakami przybyły Aleksandra Borelowska i Aleksandra Nowak.

Wyspa Splotu Domu Kultury, to projekt prowadzony przez Aleksandrę Borelowską, podczas którego amatorzy dobrych splotów tworzą, choćby takie maskotki jak te ofiarowane dzieciom. Oto skład Wyspy Splotu składający się w dzielnych i zaangażowanych pań: Kowalewska Grażyna, Henryka Czajkowska, Justyna Kozłowska, Monika Sobolewska, Anna Majewska, Joanna Wies. I nie jest to ich ostatnie słowo.

 

Zobacz również

23-latek zszedł z promu ze Szwecji i trafił prosto za kratki

Trzech Polaków i obywatela Ukrainy zatrzymali 5 i 6 lipca na gdańskim lotnisku oraz w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.