Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Jedyny taki weekend

Międzyzdroje. Jedyny taki weekend

Zbliża się weekend, czas wolny, wielu z nas zastanawia się jak wypełnić te dni, aby były ciekawe i niepowtarzalne. Mieszkańcy Międzyzdrojów i turyści przebywający w naszym mieście mają przed sobą pasjonujący weekend, bogaty w wydarzenia.

Kochamy nasze miasto i z sentymentem wspominamy jak to kiedyś było…będzie ku takim wspominkom doskonała okazja – wystawa wyjątkowych fotografii Pana Andrzeja Ryfczyńskiego, który przez dziesięciolecia w charakterystyczny dla siebie sposób zapisywał historię ludzi i naszego regionu. Zapraszamy w gościnne progi MDK dziś tj. piątek, godz.18.30.

W sobotę grodzisko średniowieczne w Lubinie otworzy swoje podwoje dla wszystkich chętnych, którzy wybiorą się na IV edycję Dnia Św. Ottona. Grodzisko zaroi się od rekonstruktorów, zapowiada się moc atrakcji dla najmłodszych, pieczenie kiełbasek przy ognisku, zabawa przy muzyce i wiele innych. Warto wybrać się do Lubina, bo to idealne miejsce na wypoczynek a Gmina zapewnia bezpłatny przejazd na i z grodziska. Początek wydarzenia o godz.14.00.

Niedziela rozpocznie się w Międzyzdrojach na sportowo – na stadionie miejskim im. Ireny Szewińskiej odbędzie się I memoriał jej imienia. Warto przyjść i podopingować lekkoatletów, początek godz.12.00.

Międzyzdrojski weekend zakończy się w MDK ucztą dla wszystkich miłośników piękna głosów chórzystów na koncercie inauguracyjnym 54. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej, początek koncertu godz.19.30.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach znajdą Państwo na plakatach oraz na stronach: www.miedzyzdroje.pl , www.mdkmiedzyzdroje.com

Tylko trzy dni a dzieje się u nas naprawdę wiele. Warto wyjść z domu i skorzystać z tego, co przygotowali dla nas organizatorzy tych wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

Jacek i Michał na zawodach w zimowym pływaniu w Gdyni

W dniach 4-5.02.2023 r. w Gdyni na Marinie Gdyńskiej odbyły się zawody zimowego pływania Gdynia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.