Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Półkolonie dla dzieci od 7 do 13 lat

Międzyzdroje. Półkolonie dla dzieci od 7 do 13 lat

Zbliża się okres wakacji a wraz z nim wielu rodziców zastanawia się, jak zaplanować ten czas swoim pociechom? Gmina Międzyzdroje organizuje półkolonie, na które serdecznie zapraszamy  dzieci w wieku od 7 – 13 lat.

Półkolonie realizuje Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach. Podczas zajęć dziećmi będzie opiekować się doświadczona kadra.

,,Zapewniamy opiekę wychowawców, animatorów doświadczonych w pracy z dziećmi, gry i zabawy na boisku sportowym i w hali, wyjścia na plażę i na spacery. Ponadto wyżywienie ( 3 posiłki )” – zaprasza Zastępca Burmistrza Beata Kiryluk.

Cena za turnus dla mieszkańców miasta wynosi 200 zł, natomiast dla osób zainteresowanych spoza naszej gminy – 350 zł.

Rodzice mogą zapisać swoje dzieci na jeden, dwa lub wszystkie turnusy.  Do dyspozycji są cztery turnusy, w następujących terminach:

  1. 1 – 12 lipca 2019
  2. 15-26 lipca 2019
  3. 29 lipca – 09 sierpnia 2019
  4. 12 sierpnia – 23 sierpnia 2019

Wszystkich zainteresowanych prosimy zgłaszać się do Pani Anny Rakiel tel. 91 32 80 344 w godzinach od 8.00 do 15.00 lub email: annarakiel@wp.pl Od ilości zapisanych dzieci uzależniona jest organizacja półkolonii (minimum 20 dzieci). Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze zapisy. O tym czy zbierzemy odpowiednią ilość dzieci i czy kolonie dojdą do skutku, poinformujemy Państwa 25 czerwca.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Joanna Ścigała

Rzecznik Prasowy

UM w Międzyzdrojach

 

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.