Strona główna / Lokalne / Dni Morza 2019 w Świnoujściu. Zobacz zdjęcia!

Dni Morza 2019 w Świnoujściu. Zobacz zdjęcia!

Największym zainteresowaniem podczas tegorocznych Dni Morza w Świnoujściu cieszyły się koncerty na terenie Basenu Północnego. Na scenie wystąpił finalista „Voice of Poland” Michał Szczygieł, zespół Feel i wokalistka Sylwia Grzeszczak. Pokaz sztucznych ofni poprzedził DJ Sofi.

Drugi dzień to inne miejsce i zupełnie inne klimaty muzyczne. Pierwszy raz od wielu lat, podczas Dni Morza wybrzmią szanty. Przeniesiemy się na nieco bardziej kameralną scenę Muszli Koncertowej przy Promenadzie. To właśnie tutaj, 50 metrów od morza, wystąpią najlepsze polskie zespoły spod znaku morskich opowieści. Oprócz wspomnianego DTKF Shanty, pokażą się też soliści pracujący na co dzień przy MDK, Stary Szmugler, który jest obecny niemal od samego początku Wiatrakowych zmagań. Gwiazdą wieczory będzie jednak ekipa Jig Reel Maniacs wraz z tancerkami z Tuatha & Ellorien. Celtyckie dźwięki, celtyckie rytmy, celtyckie tańce. Na scenie 7 wspaniałych muzyków i 16 jeszcze wspanialszych tancerek! Takiego widowiska dawno w Świnoujściu nie było!

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Zobacz również

WOŚP. Prawie 15 tys. złotych zebrał tunel pod Świną

Za rekordową kwotę 7.100 złotych mieszkaniec Siedlec wylicytował zaproszenie na wyjątkowy spacer podwodnym tunelem pomiędzy …

Jeden komentarz

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Z roku na rok z tych „Dni Morza” coraz większa kupa.
    Najlepsze „Dni Morza” były do czasu, zanim objął rządy towarzysz Żmurkiewicz ze swoją kliką.
    Od tamtego czasu dno i metr mułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.