Strona główna / Lokalne / Akcja “Przytulmy Lato” po raz szósty w Hotel & Spa Trzy Wyspy Świnoujście

Akcja “Przytulmy Lato” po raz szósty w Hotel & Spa Trzy Wyspy Świnoujście

Temat tegorocznej edycji: “Wyloguj się na wakacje” – czyli jak skutecznie, bezkonfliktowo odłączyć siebie i dziecko od elektroniki na urlopie. Rodzinne wakacje to czas, od którego wiele oczekujemy.

Marzymy o skąpanej w słońcu plaży, rozgrzanym piasku pod stopami i pragniemy aby wszystkie te marzenia się spełniły. Rodzice i dzieci pragną, aby podczas pobytu na wakacjach wszystko było tak jak wyobrażali sobie przed wyjazdem, albo jeszcze fantastyczniej.

Mama oczekuje relaksu w cieniu parasola czy zaciszu parawanu, tata wreszcie przeczyta odłożoną jeszcze w marcu książkę i zrobi milion najlepszych na świecie zdjęć, dzieci zaś chciałyby zabawy, zabawy no i w wolnych chwilach… zabawy. Jak to wszystko połączyć? Jak spędzając wspólnie jak najwięcej czasu zaspokoić różne oczekiwania. Zapraszamy na letnie spotkanie z Dorotą Zawadzką i chwilę rozmowy o tym jak miło i rodzinnie wypocząć.

Gorąco zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla rodziców w dniu 12.07.2019 o godzinie 19:00 do HOTEL & SPA “Trzy Wyspy” Świnoujście.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie dołączyli do nas na poprzednie spotkania oraz wszystkich tych, którzy byli i mówili, że było fajnie

Zobacz również

Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego jest już czynne

W imieniu Wolińskiego Parku Narodowego, zapraszamy zwiedzających od wtorku do niedzieli w godzinach 9.00 – …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.