Strona główna / Lokalne / Świnoujskie wydmy miejscem miłosnych igraszek

Świnoujskie wydmy miejscem miłosnych igraszek

Za miłosne igraszki nad morzem grozi nawet 100 złotych mandatu. Pracownicy Urzędu Morskiego pilnują, aby turyści nie rozpalali ognisk i nie zadeptywali wydm.  Prawdziwą zmorą są w tym roku amatorzy miłosnych przygód.

– Widziałam jak późnym wieczorem para wychodziła z krzaków. Wcześniej wszystko się tam trzęsło. Niech robią to, ale w sypialni, w wannie w domu – co kto woli, ale nie w przestrzeni publicznej – uważa pani Agata.

Spragnionym wakacyjnych przygód przypominamy, że plaża w Świnoujściu jest monitorowana. Kamery na podczerwień dobrze rejestrują obraz nawet nocą, a transmisję można zobaczyć na żywo w internecie.

Zobacz również

Pracowita “przerwa zimowa” drogowców

Wykonawcy pomimo kalendarzowej zimy wykorzystują obecne dość korzystne warunki pogodowe do wykonywania robót na inwestycjach …

3 komentarze

  1. Rasa wejdziesz to jest żle ale stawiać bloki lać beton i jazda sprzętem budowlanym jest ok

  2. Kamery na podczerwień elementem zniechęcającym do “miłosnych igraszek”, a transmisję można zobaczyć na żywo w internecie?? Nie tylko takich ujęć z kamery nie da się odnaleźć, ale zwykłych online w jasnym świetle dnia! Ciągłe awarie lub przerwy… Tylko ta kamera na wieżowcu jakoś działa.

  3. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Kpina. Bloki budować można, koparki mogą jeździć, a chodzić nie?!
    Ten co widział, o jakaś przybłęda, zawsze takie klimaty były na wydmach – czy to się podoba cieciowi czy nie!

    —Apropo, co nas obchodzą niemieckie wydmy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.