Strona główna / Lokalne / IV Międzyzdroje Family Beach Ball Cup

IV Międzyzdroje Family Beach Ball Cup

Słoneczna pogoda i lekka nadmorska bryza, sprzyjała w sobotę 20 lipca br. uczestnikom organizowanego turnieju siatkówki plażowej w Międzyzdrojach. To już 4. edycja, organizowanego przez hotel „Aurora Family &SPA” przy współpracy z Gminą Międzyzdroje amatorskiego turnieju pn. „Międzyzdroje Family Beach Ball Cup”. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn. Każda drużyna składała się z 6 zawodników. O oprawę muzyczną turnieju zadbał DJ „Madej Band”, który rozgrzewał i tak już gorącą atmosferę rywalizacji sportowej.

Mecze odbywały się równocześnie  na dwóch boiskach, w systemie „każdy z każdym”, do 15 punktów,  do dwóch wygranych setów. Sędziowali: Michał Łukaszczyk i Marian Kowalewski. I miejsce zajął zespół „Posejdon”, składający się z turystów , których większość przyjechała do Międzyzdrojów z Dolnego Śląska. II miejsce przypadło zespołowi „Borsuki”,  najbardziej dojrzałym zawodnikom zawodów. III miejsce dla zespołu „Galaktikos”, którzy o turnieju dowiedzieli się od naszych ratowników reklamujących przez radiowęzeł turniej. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe medale, vouchery oraz firmowe gadżety wręczane przez Zastępcę Burmistrza Beatę Kiryluk oraz Prezesa  hotelu Aurora Mirosława Tyszkiewicza.

Wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju składamy serdeczne podziękowania. Zapraszamy na turniej siatkówki plażowej już za rok!

 

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

Zobacz również

Meklemburgia zamknięta na jednodniowych turystów. Czy można przejechać tranzytem?

Meklemburgia Pomorze-Przednie wciąż zamknięta dla turystów jednodniowych. Premier Landu utrzymała dotychczasowe restrykcje. Sprawę komentuje prezydent …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.