niedziela , 27 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Natalia najszybsza w kategorii pań na 160. parkrunie

Natalia najszybsza w kategorii pań na 160. parkrunie

Pogoda w ten piękny poranek przywitała wszystkich ciepłym wiatrem i złocistym słoneczkiem.  uż od godzin porannych wolontariusze przygotowywali dla was strefę startu, mety i naszego punktu odżywczego. Mimo że sezon wakacyjny trwa w pełni to biegacze zawsze znajdą chwilę na zajrzenie do naszego pięknego parku. I tak dziś gościliśmy parkrunowiczów z Wałbrzycha, Bytomia, Zabrza, Wrocławia, Katowic, Grudziądza, Warszawy, Szczecina oraz z Niemiec, zarówno tych pobliskich miejscowości, jak i dużo odleglejszych. 

Po intensywnej rozgrzewce Agnieszki Drzewieckiej wszyscy stanęli na linii startu w oczekiwaniu na rozpoczęcie biegu. Ale nie tak szybko.
Koordynator dzisiejszego parkrun Tomasz Szafrański wręczył 3 podwójne bilety na koncert zespołu „Ich Troje” dla zwycięzców konkursu zorganizowanego przez portal E-wyspiarz a następnie gromkimi brawami nagrodzono Natalię Tomaszewską , która ukończyła 10 parkrunów i zyskała piękną koszulkę w kategorii juniorzy.
Gdy tylko wszyscy wrócili na swoje miejsca zaczęło się głośne odliczanie: 3,2,1, START.

Jedni szybko, drudzy wolniej przekroczyli linie startu i pognali na parkowe alejki.
Aby nie zostać zjedzonym przez nasze lokalne komary wolontariusze w podskokach kibicowali wszystkim biegaczom.
W sumie to i biegacze jakoś tak szybko dotarli na metę – i tak Panownie :Damian MIKIEWICZ, Piotr KWIECIEŃ i Maciej GOŁĘBIOWSKI oraz Panie: Natalia TOMASZEWSKA, Anna HELLSTROM i Dominika DUSZKIEWICZ nie dali się zaskoczyć latającym krwiopijcom.

Padło aż 9 nowych rekordów życiowych a 8 osób zadebiutowało na parkrun Świnoujście. Wszystkim gratulujemy uczestnictwa w dzisiejszym biegu, a przede wszystkim tego, że są aktywni i nierzadko mierzą się z własnymi słabościami.

Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie na stronie: https://www.parkrun.pl/swinouj…/rezultaty/ostatnierezultaty/ .
Dzisiejszy parkrun nie odbyłby się gdyby nie nasi dzielni wolontariusze:
Agnieszka DRZEWIECKA, Agnieszka MICHALSKA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Beata KRAJEWSKA, Dariusz KOSEL, Elżbieta JABŁONSKA, Jakub KOSEL, Joanna RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ, Joanna SZAFRAŃSKA, Julia GIERO, Karolina ROMAŃSKA, Marek STEFANICKI, Martyna Magdalena SZYSZ, Mirosław JABŁOŃSKI, Piotr ZGRAJA, Ryszard ZABIELSKI, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Wojciech TOMASZEWSKI, Zbigniew KOSEL
Podziękowania kierujemy także do naszych sponsorów: parkrun Polska i Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz lokalnych partnerów: Uzdrowisko Świnoujście S.A. i Hotelu „Trzy Wyspy”.

Po biegu część z nas udała się do Cafe pod Koronami, gdzie czekała już pyszna lemoniada i świeżo upieczone maślane bułeczki ale przede wszystkim pięknie uśmiechnięta i serdeczne nas witająca Pani Basia – właścicielka lokalu. Mamy nadzieję, że tu właśnie zagościmy na dłużej, a przyjazna atmosfera i oferowane rarytasy będą przyciągały jak magnes kolejnych wolontariuszy i biegaczy, bo przecież uwielbiamy to miejsce.😀 W niezwykle miłej atmosferze wprowadziliśmy dane do systemu i tak oto każdy z Was może sprawdzić swoje biegowe postępy.

A już za tydzień zapraszamy na kolejną aktywną sobotę czyli #161 parkrun.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.