Strona główna / Lokalne / Młodzi tenisiści wrócili ze zgrupowania

Młodzi tenisiści wrócili ze zgrupowania

W dniach 20-27 lipca 2019 roku odbyło się zgrupowanie tenisa stołowego młodych zawodników z Międzyzdrojów, Kamienia Pomorskiego, Gryfic i Reska.  Byli również chłopcy z zaprzyjaźnionego klubu KTS Koszalinianin.

– Chciałem aby wszyscy spotkali się razem w jednym neutralnym miejscu zintegrowali się i wymienili swoimi umiejętnościami oraz poglądami na temat tej trudnej dyscypliny mało docenianej w Polsce – mówi Paweł Mazuryk, trener.

Zgrupowanie udało się zorganizować dzięki pomocy Dyrektora Zespołu Szkół Dariusza Siemasza oraz Burmistrza Arkadiusza Czerwińskiego. Ogromnej pomocy udzielił również Cezary Mętel , który przetransportował stoły i sprzęt.

W zgrupowaniu wzięło udział 23 zawodników oraz 7 trenerów.

– W składzie uczestników były dzieci, które zajmują czołowe miejsca w naszym województwie w swoich kategoriach wiekowych, ale były również dzieci, które dopiero zaczynają pomału przygodę z tenisem stołowym – mówi Paweł Mazuryk, trener.

Podziękowania dla Burmistrza Miasta Resko pana Arkadiusza Czerwińskiego, Dyrektora Zespołu Szkół w Resku pana Dariusza Siemasza, Cezarego i Krystyny Mętlów, UKS Chrobry Międzyzdroje, UKS Herkules Kamień Pomorski, LUKS Gryfice, agencji reklamowej Studio Dao, Oktawiusza Jeża, Roberta Klamborowskiego, Baru Bartek, Zakładu Przetwórstwa Mięsnego BAN w Lubieniu Górnym, Wodociągów i Kanalizacji w Resku.

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.