Strona główna / Lokalne / Policja i Państwowa Inspekcja Sanitarna razem przeciwko narkotykom!

Policja i Państwowa Inspekcja Sanitarna razem przeciwko narkotykom!

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną wzięła udział w akcji „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach” skierowanej przede wszystkim do młodzieży, której celem było uświadomienie młodych osób przebywających na wakacjach, na temat niebezpieczeństw, jakie niosą za sobą narkotyki, dopalacze oraz inne substancje psychoaktywne.

W ramach prowadzonej akcji młodzież mogła dowiedzieć się, dlaczego substancje psychoaktywne a w szczególności dopalacze, są tak niebezpieczne dla ich zdrowia i życia. Młodzież odwiedzająca stanowisko zlokalizowane w dzielnicy nadmorskiej chętnie zadawała nurtujące ich pytania, na które odpowiedzi udzieliła prowadząca akcję policjantka – asp. szt. Agnieszka Wojtkiewicz.

Podczas akcji funkcjonariuszka policji informowała także o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku, a także, opowiadała o tym, z czym wiąże się służba w Policji, zachęcając tym samym młodych ludzi do wybrania w przyszłości zawodu policjanta.

Młodzież mogła wypróbować działanie alkogogli i narkogogli, które symulują stan po użyciu alkoholu lub środków psychoaktywnych.

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zobacz również

Meklemburgia zamknięta na jednodniowych turystów. Czy można przejechać tranzytem?

Meklemburgia Pomorze-Przednie wciąż zamknięta dla turystów jednodniowych. Premier Landu utrzymała dotychczasowe restrykcje. Sprawę komentuje prezydent …

Jeden komentarz

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Ja mówiłem narkotykom “Nie!”, ale one mnie nie słuchają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.