Strona główna / Lokalne / Nie ma czasu na odpoczynek. W sobotę kolejny mecz Floty

Nie ma czasu na odpoczynek. W sobotę kolejny mecz Floty

Po środowej kolejce w weekend kolejka nr 5. Flota tym razem zagra u siebie, a przeciwnikiem będzie Olimp Gościno. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę, 31 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie w Świnoujściu, wejście dla kibiców od strony ul. Moniuszki. 

Wynik piłkarzy z Gościna w ubiegłym sezonie (trzecia pozycja na mecie) budzi respekt i nakazuje najwyższą uwagę. Teraz idzie jednak znacznie gorzej i faworytem w sobotę będzie Flota, co nie znaczy, że będzie łatwo. Zespół gości aktualnie plasuje się na 13. pozycji zdobywszy w czterech meczach 4 punkty. Złożyły się na to: remis 1-1 u siebie z Regą Trzebiatów, wygrana 2-1 w Czaplinku oraz dwie kolejne porażki u siebie 0-2 z Orłem Wałcz i wczorajsza 0-3 z Iną Goleniów. Bramki zdobyli Michał Lampa, Paweł Kułakowski i Adam Zalewski.
Ewentualne zwycięstwo oczywiście zagwarantuje utrzymanie pierwszego miejsca. Zespoły za plecami również grać będą u siebie. Trudniejsze zadanie wydaje się czekać Inę, która grać będzie z zajmującym czwartą pozycję, ale wciąż niepokonanym, Orłem Wałcz. Nabierający tempa Hutnik podejmie w Szczecinie Regę Trzebiatów. Na chwilę obecną wydaje się, iż to właśnie będzie najpoważniejszy konkurent do awansu.

Źródło: Waldemar Mroczek, MKS Flota

Foto: Piotr Dworakowski

Zobacz również

Kolejne środki finansowe na wsparcie zdalnego nauczania

Gmina Miasto Świnoujście pozyskała kolejne środki finansowe w wysokości 73 160,00 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.