Strona główna / Hobby / Szukasz zajęć pozaszkolnych dla swojego dziecka? WINKIDS rusza z zapisami

Szukasz zajęć pozaszkolnych dla swojego dziecka? WINKIDS rusza z zapisami

Minione wakacje to dla Stowarzyszenia WINKIDS intensywny czas półkolonii i obozów sportowych dla dzieci oraz młodzieży. – W związku z tym, że stawia na aktywność fizyczną, od 16 września WINKIDS zaprasza na zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla niemowląt, dzieci, młodzieży oraz dorosłych – mówi mówi Aleksandra Andryszak.

Zajęcia dla niemowląt w wodzie stwarzają możliwość do wspólnej zabawy malucha z rodzicem, oswajają ze środowiskiem wodnym, wspierają rozwój psychomotoryczny, uczą poprawnych nawyków i ułożenia ciała w wodzie, a także są doskonałą okazją do relaksu i odciążenia zmęczonego ciała rodzica.

– Aktywność w wodzie jest szczególnie wskazana dla dzieci i osób z wadami postawy tułowia oraz kończyn dolnych. Środowisko wodne odciąża stawy, dzięki czemu nie pogłębia nabytych już patologii w obrębie układu ruchu. Poza standardową nauką pływania, na odpowiednim etapie zaawansowania, WINKIDS realizuje zajęcia z podstaw nurkowania, samoratownictwa i pływania w ubraniu. Przekazywane umiejętności podwyższają poziom bezpieczeństwa dzieci w czasie przebywania nad wodą – mówi Aleksandra Andryszak.

Swoich sił mogą spróbować także osoby dorosłe, które chciałby udoskonalić posiadane umiejętności pływackie oraz ci, którzy do tej pory mieli opory przed nauką pływania.

Ponadto w zakres usług WINKIDS wchodzą zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 4-5 lat oraz gimnastyka sportowa dla starszych. Prowadzone są one przez doświadczonego instruktora, który sam jest aktywnie startującym zawodnikiem. Zajęcia w formie zabawy mają zaktywizować dzieci, wspomóc ich motorykę oraz wzmocnić układ ruchu.

Rozpoczynający się rok szkolny jest dobrym momentem na to, aby pomyśleć o zajęciach pozalekcyjnych dla swojego dziecka, a w szczególności tych, które będą uczyć poprzez zabawę.

  • ZAPISY:
  • Tel: 603 997 333
  • e-mail: info@winkids.pl

 

 

 

Materiał partnerski: WINKIDS

 

 

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.