Strona główna / Lokalne / Lewica zaprezentowała swoich kandydatów. Joanna Agatowska ostatnia

Lewica zaprezentowała swoich kandydatów. Joanna Agatowska ostatnia

Lewica zaprezentowała w środę w Świnoujściu część kandydatów do sejmu. Wśród nich są przedstawiciele Wiosny, partii Razem i SLD. Otwiera ją Dariusz Wieczorek, który podkreśla, że przed kandydatami sporo pracy.

– Jeszcze przed zarejestrowaniem listy już rozmawialiśmy o kwestiach programowych.  W tej chwili lista została zarejestrowana, każdy z kandydatów zaczyna ostro tę kampanię wyborczą.  Będzie nas widać zarówno na ulicach, ale i w mediach,  na plakatach i banerach – mówi.

Wśród kandydatów jest przedstawicielka ze Świnoujścia – Joanna Agatowska, była przewodnicząca rady oraz była zastępca prezydenta miasta.

– W sejmie jest potrzebna prawica, jest potrzebne centrum, jest potrzebna lewica. Naszym wyborcom mówimy – zobaczcie państwo co się stało 4 lata temu, gdy lewicy nie ma w sejmie.  Wiele osób mówi – tak, macie rację. My nie chcemy się kłócić, nie chcemy się spierać, bo chcemy łączyć – dodaje Wieczorek.

Kandydaci lewicy, jak zapowiadają, chcą powalczyć o minimum dwa mandaty z okręgu szczecińskiego.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

3 komentarze

  1. dlaczego Joasia A jest na ostatnim miejscu….powinna być na pierwszym….wiadomo ,że jak nie ma JOW to nie ma szans na mandat.

  2. Tytuł artykułu pokazuje jak redaktor jest stronniczy i nieprzychylny Agatowskiej co by nie powiedzieć to najpopularniejszej polityczce w Swinoujściu. Zresztą widać to od wyborów prezydenckich kiedy bardzo aktywnie wspierał zmurkieiwcza który swoimi decyzjami psuje Świnoujście.

  3. Ja w tym roku glosuje na Agatowska i goraco polecam to zrobic ! Ma szanse sie dostac ! I zniknac z Naszego samorzadowego zycia !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.