Strona główna / Lokalne / Lewica zaprezentowała swoich kandydatów. Joanna Agatowska ostatnia

Lewica zaprezentowała swoich kandydatów. Joanna Agatowska ostatnia

Lewica zaprezentowała w środę w Świnoujściu część kandydatów do sejmu. Wśród nich są przedstawiciele Wiosny, partii Razem i SLD. Otwiera ją Dariusz Wieczorek, który podkreśla, że przed kandydatami sporo pracy.

– Jeszcze przed zarejestrowaniem listy już rozmawialiśmy o kwestiach programowych.  W tej chwili lista została zarejestrowana, każdy z kandydatów zaczyna ostro tę kampanię wyborczą.  Będzie nas widać zarówno na ulicach, ale i w mediach,  na plakatach i banerach – mówi.

Wśród kandydatów jest przedstawicielka ze Świnoujścia – Joanna Agatowska, była przewodnicząca rady oraz była zastępca prezydenta miasta.

– W sejmie jest potrzebna prawica, jest potrzebne centrum, jest potrzebna lewica. Naszym wyborcom mówimy – zobaczcie państwo co się stało 4 lata temu, gdy lewicy nie ma w sejmie.  Wiele osób mówi – tak, macie rację. My nie chcemy się kłócić, nie chcemy się spierać, bo chcemy łączyć – dodaje Wieczorek.

Kandydaci lewicy, jak zapowiadają, chcą powalczyć o minimum dwa mandaty z okręgu szczecińskiego.

Zobacz również

Ktoś podpalił sklep na promenadzie. Sprawca na wolności

Podpalacz podłożył ogień pod drzwi sklepu Żabka na promenadzie. Na szczęście pożar nie rozprzestrzenił się. …

Jeden komentarz

  1. Ja w tym roku glosuje na Agatowska i goraco polecam to zrobic ! Ma szanse sie dostac ! I zniknac z Naszego samorzadowego zycia !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.