Strona główna / Lokalne / Zabierz swojego pupila na miejski festyn

Zabierz swojego pupila na miejski festyn

W imieniu organizatorów zapraszamy 15 września zapraszamy mieszkańców Świnoujścia, którzy mają psy, koty i każde inne zwierzęta. Tego dnia o godzinie 12.00 na placu Adama Mickiewicza (parkingu) przed urzędem miasta oraz w sali domu kultury rozpocznie się wielka impreza pod tytułem „Pochwal się swoim pupilem”.

Jeszcze do 9 września, do godziny 12.00 na adres e-mail: aszklarska@um.swinoujscie.pl organizatorzy czekają na zdjęcia szczekających, miauczących i innych członków rodzin. Do zdjęcia należy dołączyć: imię i nazwisko właściciela zwierzęcia, numer telefonu właściciela, imię zwierzęcia, rasę, krótki opis zwierzęcia zawierający jego najciekawsze cechy charakteru.

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni podczas ŚWINOUJSKIEJ WYSTAWY PUPILI 2019, właśnie 15 września. A najciekawsze zdjęcia będą opublikowane w kalendarzu na 2020 rok.

Podczas spotkania na placu i w sali domu kultury, każdy będzie mógł skorzystać z darmowych porad weterynaryjnych lekarzy specjalistów. Będą też przedstawiciele sklepów zoologicznych w naszym mieście, oczywiście z asortymentem, jaki oferują naszym pupilom. Będą również konkursy z nagrodami.

Bardzo mile widziani będą wolontariusze, którzy w niedzielę pomogą nam w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu imprezy. Dla zainteresowanych kontakt pod numerem telefonu: 601554189

Organizatorami są: Prezydent Janusz Żmurkiewicz i Stowarzyszenie Grupa Morska Cała Naprzód

Zobacz również

Wstępnie policzono pieniądze zebrane przez WOŚP w Świnoujściu

Podczas 31. Finału WOŚP w Świnoujściu wolontariusze zebrali 194 800,00 zł – poinformował Harcerski Sztab WOŚP. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.