Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Wypełnij ankietę i wygraj nagrody

Międzyzdroje. Wypełnij ankietę i wygraj nagrody

Z czym kojarzą Ci się Międzyzdroje? Jakie są Twoje negatywne spostrzeżenia z pobytu? To tylko niektóre pytania z przygotowanej ankiety, dotyczącej ruchu turystycznego w Gminie Międzyzdroje. „Chciałbym poznać opinię naszych gości, stąd pomysł przeprowadzenia badań ankietowych” podkreśla Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Badania prowadzone będą  w miesiącu wrześniu br. w formie ankiety elektronicznej oraz pisemnej w języku polskim i niemieckim.

W tym celu należy otworzyć przesłany link, wypełnić  elektronicznie ankietę, zaznaczając jedną lub wiele odpowiedzi. Wszystkie przesłane zwrotnie ankiety wezmą udział w losowaniu nagród, pod warunkiem, ze ankietowany poda adres zwrotny e-mail. Wśród nagród przewidziano m.in.  pobyt weekendowy w Międzyzdrojach.

Turyści przebywający na urlopie w Międzyzdrojach we wrześniu mogą wypełnić ankietę  w punktach Informacji Turystycznej w mieście tj. Informacji Turystycznej MDK na promenadzie, biurze Viking Tour  i Informacji PTTK. Ankiety dostępne są również w Urzędzie Miejskim i   Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego.

W formie elektronicznej formularz znajduje się na stronie miejskiej www.miedzyzdroje.pl, stronach internetowych lokalnych międzyzdrojskich portali oraz w mediach społecznościowych facebook Międzyzdroje. Do akcji przyłączyła się branża hotelarska, która rozpowszechnia ankietę wśród swoich gości.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa opinie i komentarze.

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

Zobacz również

Piłka koszykowa dziewcząt w ramach liceliady 2022/2023

W środę 1 lutego, w hali sportowej Uznam Arena przy  ulicy Grodzkiej 5 odbyły się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.