Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Wypełnij ankietę i wygraj nagrody

Międzyzdroje. Wypełnij ankietę i wygraj nagrody

Z czym kojarzą Ci się Międzyzdroje? Jakie są Twoje negatywne spostrzeżenia z pobytu? To tylko niektóre pytania z przygotowanej ankiety, dotyczącej ruchu turystycznego w Gminie Międzyzdroje. „Chciałbym poznać opinię naszych gości, stąd pomysł przeprowadzenia badań ankietowych” podkreśla Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Badania prowadzone będą  w miesiącu wrześniu br. w formie ankiety elektronicznej oraz pisemnej w języku polskim i niemieckim.

W tym celu należy otworzyć przesłany link, wypełnić  elektronicznie ankietę, zaznaczając jedną lub wiele odpowiedzi. Wszystkie przesłane zwrotnie ankiety wezmą udział w losowaniu nagród, pod warunkiem, ze ankietowany poda adres zwrotny e-mail. Wśród nagród przewidziano m.in.  pobyt weekendowy w Międzyzdrojach.

Turyści przebywający na urlopie w Międzyzdrojach we wrześniu mogą wypełnić ankietę  w punktach Informacji Turystycznej w mieście tj. Informacji Turystycznej MDK na promenadzie, biurze Viking Tour  i Informacji PTTK. Ankiety dostępne są również w Urzędzie Miejskim i   Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego.

W formie elektronicznej formularz znajduje się na stronie miejskiej www.miedzyzdroje.pl, stronach internetowych lokalnych międzyzdrojskich portali oraz w mediach społecznościowych facebook Międzyzdroje. Do akcji przyłączyła się branża hotelarska, która rozpowszechnia ankietę wśród swoich gości.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa opinie i komentarze.

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

Zobacz również

Na plaży na Warszowie poszukiwano windsurfera. Jego deskę znaleziono na brzegu

Blisko 3 godziny trwały poszukiwania windsurfera w Świnoujściu. Jego deskę z żaglem znaleziono wczesnym ranem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.