Strona główna / Kultura / Wydarzenia. I Międzynarodowy Festiwal Tanga Świnoujście 2019

Wydarzenia. I Międzynarodowy Festiwal Tanga Świnoujście 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca, tanga i pięknej muzyki na wyjątkowe wydarzenie. Już w najbliższy weekend 27-29.09  nasze miasto zamieni się w Polską stolicę Tanga Argentyńskiego. Cały weekend muzyka prosto z Buenos Aires będzie królowała nad Bałtykiem. Zobacz, bo będzie się działo!

Akademia Tanga Adriana i Doroty Grygier razem z Miastem Świnoujście i Miejskim Domem Kultury proponują darmowe lekcje tanga, piękny koncert tangowy, rejs tangowy, flashmoby (czyli spontaniczny taniec na ulicach miasta), jak również eleganckie Milongi (popołudniowe i wieczorne) z pokazami mistrzów i muzyką na żywo!

Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Świnoujście większość propozycji jest bezpłatnych. Każdy może przyjść i postawić pierwsze tangowe kroki w Miejskim Domu Kultury w piątek 27. września o godz.18.00 i sobotę 28. września o godz.15.00. Nie ma konieczności zapisywania się, para też nie jest potrzebna. Wystarczą dobre chęci.

Polecamy również wyjątkowy koncert tanga w wykonaniu Carlos Roulet i Edgardo Otero Cuarteto, który odbędzie się w piątek 27. września o godz. 20.00 w Muszli Koncertowej na Promenadzie (w razie złej pogody w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury).

To idealny sposób na gorące zakończenie lata!

BIK UM Świnoujście

 

Zobacz również

Odleciał pierwszy samolot z Goleniowa do chorwackiego Zadaru. Ilu pasażerów było na pokładzie?

W czwartek Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały połączenie lotniczego na trasie Szczecin – Zadar – …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.