Strona główna / Lokalne / Igrzyska młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców
dav

Igrzyska młodzieży szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W ramach współzawodnictwa sportowego szkół, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował w dniu 17 października 2019 r. na boisku piłkarskim przy ulicy Matejki 17A Mistrzostwa Miasta – Świnoujście w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii igrzysk młodzieży szkolnej, rocznik 2005/2006.

dav

W zawodach udział wzięły trzy drużyny reprezentujące świnoujskie szkoły podstawowe.

Po zaciętej rywalizacji:

  • w kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 i tym samym jako najlepszy zespół reprezentować będzie nasze miasto w rozgrywkach regionu B, II miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 6, a III miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1
  • w kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 i również jako najlepszy zespół reprezentować będzie nasze miasto w rozgrywkach regionu B, II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6, a III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4.

Na koniec turnieju każda z drużyn nagrodzona została okolicznościowymi pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz”.

Serdecznie gratuluję

Anna Kryszan

Dyrektor OSIR „ Wyspiarz”

 

Zobacz również

Od 1 czerwca  zmiana rozkładów jazdy autobusów miejskich

„Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. informuje, że od 1 czerwca 2020 r. zmianie ulegają rozkłady …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.