Strona główna / Lokalne / Będzie drugi etap przebudowy ul. Wojska Polskiego

Będzie drugi etap przebudowy ul. Wojska Polskiego

Do 28 października Miasto czeka na oferty wykonawców, którzy chcieliby wykonać modernizację ul. Wojska Polskiego na odcinku pomiędzy ulicami Leśmiana i Matejki.

Modernizacja tego odcinka ulicy Wojska Polskiego będzie zwieńczeniem przebudowy całej drogi od granicy w stronę centrum miasta. Obecnie jest to droga o nawierzchni asfaltowej, przy czym asfalt był układany w różnych okresach. W wielu miejscach jest spękany.

Na odcinku od ul. Leśmiana do wjazdu do Urzędu Miasta ułożono jedynie cienką warstwę nawierzchni i w wielu miejscach prześwituje podbudowa z kostki brukowej. Po modernizacji na całej długości ulicy nawierzchnia będzie jednolita. Wykonany zostanie także fragment drogi dojazdowej do Urzędu Miasta.

Przebudowana zostanie ulica na odcinku 350 metrów wraz ze skrzyżowaniami oraz fragment drogi dojazdowej do Urzędu Miasta o długości 115 m.

Zobacz również

Tropikalny parkrun. Karolina i Robert najszybsi

Drugi po wznowieniu parkrun, oznaczony numerem #195, odbył się na ścieżkach Parku Zdrojowego w niemal …

Jeden komentarz

  1. niech zlikwidują ten podwójny wjazdo-wyjazd na Leśmiana i zlikwidują te krzaki pomiędzy i zrobią normalnie jak na innych ulicach bez rozwidleń objazdów i kombinacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.