Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Gdzie psie pakiety?

Międzyzdroje. Gdzie psie pakiety?

Na terenie Międzyzdrojów zlokalizowanych jest kilkanaście dystrybutorów na psie pakiety. Są osoby, które chętnie sprzątają po swoich pupilach, dla innych jest to temat bardzo drażliwy i często można usłyszeć opinie: ,,Owszem, pies załatwił się, ale niech zajmą się tym odpowiednie służby porządkowe. Niech sprzątają inni”.

Jednak to na  właścicielach psów spoczywa obowiązek sprzątania po swoich pupilach. Im więcej takich punktów z psimi pakietami na terenie naszej Gminy, tym większa szansa, że mniej przykrych niespodzianek będziemy spotykać na naszych chodnikach i trawnikach.

Dlatego Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej zakupił kolejnych kilkanaście dystrybutorów na psie pakiety. Zależy nam, aby były one w miejscach dogodnych dla mieszkańców. Dlatego zwracamy się do Państwa z pytaniem – gdzie chcecie, aby takie dystrybutory zamontować? W których miejscach na terenie miasta i sołectw według Państwa ich brakuje?

Propozycje lokalizacji proszę zgłaszać na adres um_rzecznik@miedzyzdroje.pl do 8 listopada 2019 roku. Dystrybutory zostaną zainstalowane jeszcze w tym roku.

 

Joanna Ścigała

Rzecznik Prasowy UM

w Międzyzdrojach

fot. Aleksandra Czyżak – Czmoch

Zobacz również

Niemcy umieściły Polskę na liście krajów wysokiego ryzyka. Co to oznacza?

Instytut Roberta Kocha ogłosił, że od niedzieli Polska będzie uznawana przez Niemcy za obszar wysokiego …

4 komentarze

  1. psy do budy i srać u siebie

  2. świnoujskie czy międzyzdrojskie info ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.