Strona główna / Lokalne / Kolejne drogi gminne i powiatowe będą zmodernizowane

Kolejne drogi gminne i powiatowe będą zmodernizowane

Po oddaniu do użytku ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie dotarły do nas pytania: „a co z innymi ulicami?, co z Zalewową?”. Otóż informujemy, że ta i wiele innych ulic gminnych i powiatowych będzie przebudowywanych. Miasto jest na etapie przetargu na zaprojektowanie tych modernizacji. 

Do dnia 4 listopada biura projektowe mogą składać oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji wybranych ulic gminnych i powiatowych.

Część 1 – Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania polegającego na przebudowie dróg powiatowych i gminnych w Świnoujściu – ulic: Myśliwska, Wrzosowa ( na odcinku od ulicy Ludzi Morza do ul. Wolińskiej), Sucha( na odcinku od ul. Pomorskiej do ul. Szmaragdowej), Kręta, Chodnik na ul. Sąsiedzkiej( na odcinku od ulicy Pomorskiej do ul. Polnej),

Część 2 – Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania polegającego na przebudowie dróg powiatowych i gminnych w Świnoujściu – ulic: Jaracza, Niecała, Teligi, Osiedlowa.

Część 3 – Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania polegającego na przebudowie dróg powiatowych i gminnych w Świnoujściu – ulic: Zalewowa ( na odcinkach: od ul. Odrzańskiej do ul. Szmaragdowej , od ul. Sąsiedzkiej do ul. Pogodnej od ul. Pogodnej do końca ulicy), Grodzka, Łąkowa, Chełmska, Olsztyńska, Tuwima, Staffa, Gałczyńskiego, Małopolska, Wilków Morskich( na odcinku: od ul. Staszica do ul. Kościuszki).

Wybrani wykonawcy będą mieli 150 dni na realizację zamówienia dla części 1 i 2 oraz 240 dni dla części 3.

Źródło: UM Świnoujście

 

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Jeden komentarz

  1. Czyli zwężone, zamienione na deptaki i spierdzielone na maksa…
    ∿—Już Barbarabella sę o to postara, żeby woda się na tych modernizowanych drogach zbierała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.