Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. W Dniu Seniora wzięło udział 150 osób

Międzyzdroje. W Dniu Seniora wzięło udział 150 osób

Życzymy Wam Seniorzy tak aktywnego życia, aby nie było czasu na starzenie się”, między innymi tymi słowami swoją wdzięczność i gratulacje z okazji Dnia Seniora składali przedstawiciele samorządu Gminy Międzyzdroje oraz  jednostek Gminnych: Międzynarodowy Dom Kultury i  Ośrodek Pomocy Społecznej. Jak co roku pod koniec października, w tym roku w dniu 29 października, odbył się „ Dzień Seniora”. Spotkanie miało miejsce w sali teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury, gdzie około 150 seniorów z terenu Gminy Międzyzdroje uczciło swoje święto. Uroczystość współfinansowała Gmina Międzyzdroje.

Przy kawie, ciastku oraz ciepłym posiłku przygotowanym przez AMW Rewita, można było porozmawiać, spotkać znajomych i miło spędzić czas. Spotkanie seniorów poprowadziła Przewodnicząca Rejonowego  Oddziału Polskiego Związku Emerytów i Rencistów koło w Międzyzdrojach – Róża Siemak. Seniorzy mieli przyjemność posłuchać arii operowych oraz repertuaru muzyki klasycznej w wykonaniu Leonardy Paczkowskiej. Uroczystość uświetniły występy zespołów: „Bryza” oraz zaprzyjaźnionego z Warszowa zespołu „Keja”, a lekkie biesiadne piosenki zaśpiewał Pan Roman. Na koniec spotkania na wszystkich uczestników czekała „słodka niespodzianka”: mleczna tabliczka czekolady.

W ten jesienny czas, warto wyjść z domu i uczestniczyć w aktywnościach, by poczuć się odrobinę młodziej.  Zapraszamy już za rok na kolejne spotkanie z okazji „Dnia Seniora”.

Tekst i zdjęcia:

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

 

Zobacz również

Czerwona zaraza, Czas honoru. Spotkanie z Jarosławem Sokołem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Jarosławem Sokołem – scenarzystą i pisarzem o świnoujskich korzeniach, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.