Strona główna / Lokalne / Wolontariat. Rusza rejestracja wolontariuszy WOŚP

Wolontariat. Rusza rejestracja wolontariuszy WOŚP

Harcerski Sztab 28 Finału WOŚP w Świnoujściu zaprasza do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach:

– 14-15.11.2019 r. (czwartek, piątek), w godz. 17.00-18.45

– 16.11.2019 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00

Podczas rejestracji potrzebne nam będą twoje: dane personalne, adres zamieszkania, nr PESEL, adres e-mail i nr telefonu. Jeśli jesteś nieletni, to twój rodzic lub opiekun prawny będzie musiał podpisać zgłoszenie. Zrobimy ci zdjęcie do identyfikatora. Możesz też przynieść z domu gotowe zdjęcie legitymacyjne na pendrive.

Dane wolontariuszy z ostatnich dwóch lat znajdują się już w bazie. Nie mamy do nich bezpośredniego dostępu. Aby je z niej wydobyć, musisz posiadać ze sobą telefon komórkowy ze starym numerem (najlepiej także login i hasło do swojej e-mail), na który to zostanie wysłany ci specjalny kod odblokowujący. Będziesz miał u nas możliwość skorzystania z komputera.

Zachęcamy także do rejestracji on-line poprzez stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl już teraz! Przyjdziesz do Sztabu tylko po to, by zweryfikować swoje dane i podpis.

Bez względu na to, którą metodę rejestracji wybierzesz, w pierwszej kolejności zapoznaj się z informacją dla wolontariuszy dostępną na stronie www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy

Jak co roku ilość miejsc na wolontariuszy jest ograniczona.

Do zobaczenia – SIEMA

Mirek Nieśpelski

Szef Sztabu Świnoujście

 

 

Zobacz również

Castorama Smart w Świnoujściu już otwarta

13 października o godzinie 8.00 w Świnoujściu otwarta została Castorama Smart. To już 90. sklep …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.