Strona główna / Lokalne / Bądźcie z nami w sobotę na parkrunie – biegniemy dla Niepodległej

Bądźcie z nami w sobotę na parkrunie – biegniemy dla Niepodległej

Serdecznie zapraszamy na absolutnie wyjątkowe spotkanie w sobotę (9 listopada 2019) o godz. 9.00 w Parku Zdrojowym przy boisku. Pobiegniemy i pomaszerujemy z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę. Chcemy uczcić ten dzień nie tylko z powagą, ale także radośnie i na sportowo. Prosimy, aby w miarę możliwości ubrać się „patriotycznie”, mile widziane będą stroje w barwach narodowych bądź kotyliony.

Przed STARTEM – wojskowa rozgrzewka, bo swoją obecnością zaszczycą nas marynarze z naszej 8. Flotylli Obrony Wybrzeża Na MECIE na uczestników będą czekały pamiątkowe medale, ufundowane po raz kolejny przez Prezydenta Miasta Świnoujście.

Stali bywalcy wiedzą, a nowicjuszy informujemy, że warto przybyć wcześniej, bo przed biegiem o 8.45, jak zawsze, wspólna rozgrzewka a o 9.00 start.

Bieg przeznaczony jest dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Zapraszamy wszystkich biegaczy, kijkarzy i kibiców z czworonożnymi przyjaciółmi

Gwarantujemy miłe towarzystwo, dobrą zabawę i to, że u nas nigdy nie będziesz ostatni.

Jeśli nie zacząłeś jeszcze biegać, a chciałbyś uczestniczyć w organizacji biegu jako wolontariusz to zapraszamy do współorganizacji. Przyjdź i przekonaj się jak wygląda parkrun od drugiej strony, a my gwarantujemy, że też będziesz się dobrze bawić!

Przypominamy o rejestracji na stronie parkrun Świnoujście.

Zobacz również

Przy ulicy Grunwaldzkiej. Ruszyła budowa pumptracku

W środę (26 lutego) ruszyły prace przy budowie torów rowerowych tupu pumptrack przy ul. Grunwaldzkiej. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.