Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Nowy sprzęt dla ZOŚ

Międzyzdroje. Nowy sprzęt dla ZOŚ

W końcu jest! Po wielu tygodniach nastąpiło rozstrzygnięcie przetargu nieograniczonego  na dostawę nowej przegubowej zamiatarki. I dziś 13 listopada nowy sprzęt dotarł do bazy ZOŚ w Międzyzdrojach. Przetarg wygrała firma mLeasing Sp. z o.o. Oddział Szczecin a sprzęt dostarczyła firma Hako Polska Sp. z o.o. Całość zamówienia to  432.783,37 zł brutto.

„Zamiatarkę Citymaster 1600 cechuje niskie zużycie paliwa i niska emisja spalin. Silnik z filtrem sadzy i ultra nowoczesna technologia zamiatania umożliwiają stosowanie maszyny nie tylko na terenach miejskich, ale także  na drogach i poza nimi” – informuje Daniel Płuciennik z firmy Hako Polska, który dostarczył sprzęt do Międzyzdrojów. Pracownicy ZOŚ od razu po dostarczeniu zamiatarki, przeszli dziś szkolenie z jej obsługi.

Maszyna nie posiada praktycznie żadnych ograniczeń. Stabilne kierunkowo sterowanie przegubowe, napęd na wszystkie koła oraz mocny i wyjątkowo sprawny napęd doczepianych narzędzi, zapewniają wspaniałe właściwości użytkowania na drogach i poza nimi. To jedna maszyna bazowa, która ma wiele opcji.

„Jest to maszyna w pełni wielofunkcyjna.  Po zakupie dodatkowego wyposażenia sprzęt ten może służyć do koszenia trawników. Znajdzie też zastosowanie w „akcji zima” jako pług. Dlatego cieszę się, że ZOŚ ma w końcu ten sprzęt. Przed nami jeszcze zakup hakowca i ciągnika” – powiedział Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.

J. Ścigała

Rzecznik Prasowy UM

w Międzyzdrojach

 

 

 

 

 

Zobacz również

Czerwona zaraza, Czas honoru. Spotkanie z Jarosławem Sokołem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Jarosławem Sokołem – scenarzystą i pisarzem o świnoujskich korzeniach, …

2 komentarze

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Wow! ?
    we wsi zawrzało.
    W sobotę będzie z tego powodu święto, będzie kaszanka, baloniki, grochówka i frajerwerki ? ? ? ?
    Międzyzdrojanie chyba będą mieć dzień wolny od pracy, coś czuję po kościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.