Strona główna / Lokalne / Międzyzdroje. Nowy sprzęt dla ZOŚ

Międzyzdroje. Nowy sprzęt dla ZOŚ

W końcu jest! Po wielu tygodniach nastąpiło rozstrzygnięcie przetargu nieograniczonego  na dostawę nowej przegubowej zamiatarki. I dziś 13 listopada nowy sprzęt dotarł do bazy ZOŚ w Międzyzdrojach. Przetarg wygrała firma mLeasing Sp. z o.o. Oddział Szczecin a sprzęt dostarczyła firma Hako Polska Sp. z o.o. Całość zamówienia to  432.783,37 zł brutto.

„Zamiatarkę Citymaster 1600 cechuje niskie zużycie paliwa i niska emisja spalin. Silnik z filtrem sadzy i ultra nowoczesna technologia zamiatania umożliwiają stosowanie maszyny nie tylko na terenach miejskich, ale także  na drogach i poza nimi” – informuje Daniel Płuciennik z firmy Hako Polska, który dostarczył sprzęt do Międzyzdrojów. Pracownicy ZOŚ od razu po dostarczeniu zamiatarki, przeszli dziś szkolenie z jej obsługi.

Maszyna nie posiada praktycznie żadnych ograniczeń. Stabilne kierunkowo sterowanie przegubowe, napęd na wszystkie koła oraz mocny i wyjątkowo sprawny napęd doczepianych narzędzi, zapewniają wspaniałe właściwości użytkowania na drogach i poza nimi. To jedna maszyna bazowa, która ma wiele opcji.

„Jest to maszyna w pełni wielofunkcyjna.  Po zakupie dodatkowego wyposażenia sprzęt ten może służyć do koszenia trawników. Znajdzie też zastosowanie w „akcji zima” jako pług. Dlatego cieszę się, że ZOŚ ma w końcu ten sprzęt. Przed nami jeszcze zakup hakowca i ciągnika” – powiedział Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.

J. Ścigała

Rzecznik Prasowy UM

w Międzyzdrojach

 

 

 

 

 

Zobacz również

Portowe szlaki kolejowe zmieniają się na lepsze

W porcie Szczecin pojawiła się nowa linia kolejowa. Wygląda imponująco. Mierzy blisko trzy i pół …

2 komentarze

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Wow! 🧠
    we wsi zawrzało.
    W sobotę będzie z tego powodu święto, będzie kaszanka, baloniki, grochówka i frajerwerki 🎆 🎉 🎈 🎇
    Międzyzdrojanie chyba będą mieć dzień wolny od pracy, coś czuję po kościach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.