Strona główna / Lokalne / Hałas z wentylatorów przeszkadza nie tylko mieszkańcom

Hałas z wentylatorów przeszkadza nie tylko mieszkańcom

Podczas jednej z ostatnich sesji rady miasta, zwrócono uwagę na hałas dobiegający z wentylatorów zamontowanych na obiektach w terminalu LNG. Radna Joanna Agatowska w imieniu części mieszkańców osiedla Warszów zgłosiła problem hałasu jaki emitowany jest w godzinach nocnych przez PL LNG.

– Hałas prawdopodobnie pochodzi z wentylatorów, które co prawda pracują całą dobę, ale w okresie dnia hałas jest neutralizowany różnymi innymi dźwiękami, w tym np. hałasem ulicznym. Natomiast w nocy jest dokuczliwy i uniemożliwia (zgodnie z sygnałami od mieszkańców) nawet możliwość spania. Sygnały pochodzą od mieszkańców ul. Modrzejewskiej – napisano w interpelacji.

To nie jedyne sygnały od mieszkańców. Podobne napływają z dzielnicy nadmorskiej. Tam turyści skarżą się na urządzenia wentylacyjne zamontowane na nowych hotelach.

Zobacz również

Poznaj Ranking TOP 10 miejsc na ferie nad Bałtykiem. Świnoujście wysoko w rankingu!

Choć zima kojarzy się z górami i szaleństwem na stokach narciarskich, to coraz więcej osób …

4 komentarze

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    A mi się podobają te wszystkie nocne dźwięki, jakie pochodzą z portu. To ma swój klimat.

  2. Oj Pani radna, już nie ma pani co wymyślać? Nagle zaczęły hałasować? Pani to zawsze się czegoś czepia. A ja chciałabym raz coś pozytywnego o mieście z Pani ust usłyszeć. Da radę? 🙂

  3. Hałas pochodzi z promów bałtyckich. Jest słyszalny od lat w całym mieście. To gdzie jest słyszany najbardziej zależy od aktualnego kierunku wiatru i ustawienia sąsiednich budynków, które działają jak ekrany odbijające dźwięk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.