Strona główna / Lokalne / Hałas z wentylatorów przeszkadza nie tylko mieszkańcom

Hałas z wentylatorów przeszkadza nie tylko mieszkańcom

Podczas jednej z ostatnich sesji rady miasta, zwrócono uwagę na hałas dobiegający z wentylatorów zamontowanych na obiektach w terminalu LNG. Radna Joanna Agatowska w imieniu części mieszkańców osiedla Warszów zgłosiła problem hałasu jaki emitowany jest w godzinach nocnych przez PL LNG.

– Hałas prawdopodobnie pochodzi z wentylatorów, które co prawda pracują całą dobę, ale w okresie dnia hałas jest neutralizowany różnymi innymi dźwiękami, w tym np. hałasem ulicznym. Natomiast w nocy jest dokuczliwy i uniemożliwia (zgodnie z sygnałami od mieszkańców) nawet możliwość spania. Sygnały pochodzą od mieszkańców ul. Modrzejewskiej – napisano w interpelacji.

To nie jedyne sygnały od mieszkańców. Podobne napływają z dzielnicy nadmorskiej. Tam turyści skarżą się na urządzenia wentylacyjne zamontowane na nowych hotelach.

Zobacz również

Ministerstwo Zdrowia: 7156 nowych zakażeń koronawirusem. W Świnoujściu 16 nowych przypadków

Badania potwierdziły 7156 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV-2. Najwięcej w woj. mazowieckim – 1046, najmniej w …

4 komentarze

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    A mi się podobają te wszystkie nocne dźwięki, jakie pochodzą z portu. To ma swój klimat.

  2. Oj Pani radna, już nie ma pani co wymyślać? Nagle zaczęły hałasować? Pani to zawsze się czegoś czepia. A ja chciałabym raz coś pozytywnego o mieście z Pani ust usłyszeć. Da radę? 🙂

  3. Hałas pochodzi z promów bałtyckich. Jest słyszalny od lat w całym mieście. To gdzie jest słyszany najbardziej zależy od aktualnego kierunku wiatru i ustawienia sąsiednich budynków, które działają jak ekrany odbijające dźwięk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.