Strona główna / Lokalne / W Międzyzdrojach doszło do fuzji spółek. Nowe Centrum połączyło się ze spółką Promenada
DCIM100MEDIADJI_0016.JPG

W Międzyzdrojach doszło do fuzji spółek. Nowe Centrum połączyło się ze spółką Promenada

O tej fuzji mówiło się od dawna, dziś (20.11) stała się ona faktem. Spółki Nowe Centrum i Promenada połączyły się w jeden podmiot. Jak zaznacza prezes Mateusz Flotyński, wszyscy najemcy oraz osoby które wpłacały jakiekolwiek środki na poczet nowych obiektów mogą spać spokojnie, bowiem dla nich nic się nie zmieni.  

– Dla nikogo nic się nie zmienia, wszelkie prace budowlane związane z nowym pawilonem będą prowadzone zgodnie z harmonogramem – zaznacza prezes Spółki Nowe Centrum. Fuzja otwiera przed połączonym tworem np. sporą zdolność kredytową. – Pozwoli to na dokończenie budowy nowego ratusza pod klucz – dodaje Mateusz Flotyński.

Wszelkie prawa i obowiązki spółki Promenada, przechodzą na rzecz spółki Nowe Centrum. Rada Nadzorcza nowego podmiotu pozostała w niezmienionym składzie tj. – przewodniczącym Nowego Centrum pozostaje Wojciech Okrągły, zaś pozostałymi członkami Magdalena Garstka – Konopacka, Małgorzata Baczyńska i Dariusz Wąs. Kapitał zakładowy nowego podmiotu wynosi 42 mln złotych.

Źródło: kamienskie.info

Zobacz również

Komu przysługuje dodatek elektryczny. Wniosek do pobrania

Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w przypadku gdy główne źródło ogrzewania …

Jeden komentarz

  1. Kasa misiu nic więcej

    Niech rozlicza prezesów najpierw za niegoapodarnosc, a nie dalej ich pchają, ruchome schody w centrum które nigdy nie działały to wierzchołek góry, ale obecna władza jest taka sama, nic się nie zmienia, a nawet w niektórych przypadkach jest gorzej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.