Strona główna / Lokalne / Nowy żłobek już czeka na dzieci. Zobacz zdjęcia!

Nowy żłobek już czeka na dzieci. Zobacz zdjęcia!

„Kubuś Puchatek” powiększył się o kolejny oddział. Zakończyła się adaptacja następnych pomieszczeń w Liceum Katolickim na potrzeby żłobka. Od grudnia będzie tu miejsce dla 30 najmłodszych świnoujścian. 

Niemal równo rok temu na parterze Liceum Katolickiego przy ul. Wyspiańskiego przebudowaliśmy pierwsze pomieszczenia, by utworzyć nową, 30-osobową grupę żłobkową. Teraz zwieńczony został kolejny etap adaptacji pomieszczeń szkolnych na żłobek.

W środę (27 listopada) odbył się odbiór wykonanych prac. Miejsce wygląda imponująco. Korytarze lśnią bielą. Niesamowite wrażenie robią sklepienia. Żłobek nosi imię Kubusia Puchatka, więc i wystrój jest dostosowany, a tu i ówdzie spoglądają na nas Kubuś, Tygrysek, Prosiaczek czy Kłapołuchy.

Przecudnie wyglądają miniaturowe elementy wyposażenia: nocniczki ułożone na półkach, szafeczki, umywaleczki, toaletki…

Na zewnątrz rozrósł się plac zabaw (przybyła mała bieżnia, kolorowy labirynt oraz inne zabawki. Dla rodziców przywożących dzieci do żłobka wybudowano pięć dodatkowych miejsc postojowych na terenie obiektu.

Puste jeszcze sale już od początku grudnia wypełni 30. najmłodszych, którzy codziennie będą tu spędzali czas po okiem opiekunów Żłobka Miejskiego.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

Świnoujski szpital: „Byliśmy na Jarmarku Wikingów”

Nawet wiking musi dbać o zdrowie – stąd obecność pracowników świnoujskiego szpitala na Festiwalu Słowian …

Jeden komentarz

  1. Powstają nowe placówki. A żłobek na Warszawie w opłakanym stanie. Nie mówiąc o zabawkach I akcesoriach dla dzieci . Dywan jest tak brudny, że spodni nie można doprać…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.