Strona główna / Lokalne / Troje deputowanych otworzyło wspólne biuro

Troje deputowanych otworzyło wspólne biuro

Poseł PE Bartosz Arłukowicz, senator RP Magdalena Kochan oraz poseł RP Artur Łącki będą mieć w Świnoujściu wspólne biuro przy ulicy Monte Cassino 16/1. Poinformowano o tym dziennikarzy podczas konferencji prasowej zorganizowanej w ośrodku „Swarożyc”.

– To historyczne wydarzenie, po raz pierwszy w historii Świnoujścia otwierając tylko jedne, jedyne drzwi wchodzisz do biura Posła Parlamentu Europejskiego, Senatora i Posła Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej – informuje Jerzy Kłaput.

Idea stworzenia przez posła, biura poselskiego wiąże się przede wszystkim z ułatwieniem kontaktu wyborcom z posłem. W biurach organizowane są dyżury, przyjmowani są interesanci, udzielane są porady.

Foto: Facebook/bartosz.arlukowicz

Zobacz również

Zobacz najnowsze zdjęcia z rewitalizowanej części parku

Inwestycja ma się zakończyć pod koniec maja. Jednocześnie trwa projektowanie nowego placu zabaw od strony …

7 komentarzy

 1. tego nieroba arłukowicza powinni osądzić – rozpieprza wszystko czego się dotknie . to jego zasługą jest obecny stan NFZ a ta szm….a jeszcze karierę robi . Ludzie wy jesteście na prawdę tacy tępi -skąd to ciele ma poparcie . Spójrz na zdjęcie stoi to to rączki założone -mowa ciała bo w mózgu nic nie ma . Pasożyt ze szczecina ,zapakowac go z krzystkiem do tupolewa i wysłać na obchody do smoleńska -padalce za moje. Mam nadzieje że karma w która wierzę sprawi że znajdziesz się kiedyś w potrzebie i poznasz jak dalece rozpieprzyłeś wszystko czego się tknąłeś.

  a to biuro to po cobo nie rozumiem ,czyżby jakiś członek rodziny miał w tym interes ,ie wiem z wynajmu czy to inna forma kolesiostwa – bo logicznie debile powiedzcie po co wam na wyspie biuro poselskie jak tam 95 mieszkańców rejonu nie może wjechać bez odstanie w korkach do przeprawy promowej – także widać gołym okiem że to jakiś szfindel jest – chyba że chcesz być padalcu blisko łapówek przy budowie tunelu ,wtedy rozumiem -tylko rączki do zdjęcia inaczej -w tzw gest biorący ,który wy pseudopolitycy polscy macie opanowany lepiej jak opróżnianie kiszki stolcowej . żenada -obym cię łajzo na ulicy nie spotkał bo ci tych paru policjantów nie pomoże -skatuje słownie przy wszystkich ,maluczki będziesz uciekał tak jak lepper jak go pod gmachem tv w szczecinie spluwaliśmy . ale czego się nie robi aby ryja w korycie trzymać .

 2. Wchodzisz i jestes szczesliwy jakby ci ktos w kieszen na..rał.

 3. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

  Zdrajcy pasożydujace na Polakach.

 4. Arlukowicz😢

 5. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

  Chamstwo w Państwie.

 6. a kto to finansuje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.