Strona główna / Lokalne / TRYTON 2019. Każdy może zgłosić swoją kandydaturę

TRYTON 2019. Każdy może zgłosić swoją kandydaturę

Do 27 grudnia 2019 r. można składać propozycje kandydatur do corocznej Nagrody Prezydenta Miasta TRYTON  2019. Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną poprzez wysłanie na adres poczty elektronicznej: wo.kancelaria@um.swinoujscie.pl lub na piśmie na Stanowisku Obsługi Interesantów w głównym budynku Urzędu Miasta Świnoujście przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. 

– Prezydent jest reprezentantem mieszkańców i to w ich imieniu przyznaję tę nagrodę. Dlatego każdy z mieszkańców ma prawo zgłoszenia swojego kandydata – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Nagroda TRYTON przyznawana jest nieprzerwanie  od 2004 roku za wybitne osiągnięcia wpływające na społeczną i gospodarczą aktywizację Miasta Świnoujście.

Przyznawana jest w trzech kategoriach:

  1. Gospodarka i przedsiębiorczość.
  2. Edukacja, kultura i sport.
  3. Działalność społeczna.

Ostatecznie o tym, kto otrzyma nominację i kto zostanie laureatem w poszczególnych kategoriach decyduje Kapituła TRYTONA, w której skład wchodzą: Prezydent, Zastępcy Prezydenta, Przewodniczący Rady Miasta, Sekretarz Miasta, przedstawiciel Biura Informacji i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta oraz przedstawiciele świnoujskich  i regionalnych mediów, mających w mieście swoich przedstawicieli. W głosowaniu spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów Kapituła wybiera po trzech nominowanych w każdej kategorii. Laureatami zostają ci, którzy w poszczególnych kategoriach otrzymają najwięcej głosów.

Podobnie, jak w poprzednich latach, nagrody za 2019 rok będą wręczone na Gali Trytona, która odbędzie się na początku przyszłego roku.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Jeden komentarz

  1. po co te szopki jak zawsze wygrywa Ania bez względu na kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.