Strona główna / Lokalne / Ulica Wojska Polskiego. Dziś zaczynają kłaść ostatnią warstwę asfaltu

Ulica Wojska Polskiego. Dziś zaczynają kłaść ostatnią warstwę asfaltu

W tym tygodniu wykonawca ma położyć ostatnią warstwę asfaltu na odcinku od granicy do skrzyżowania z ulicą Leśmiana. Po zakończeniu tych prac cały ten odcinek będzie udostępniony dla ruchu samochodowego. Do tego czasu kierowcy powinni jednak zachować szczególną ostrożność, bowiem organizacja ruchu będzie tam zmieniała się dynamicznie.

– Prosimy kierowców o szczególną uwagę w tym okresie, bo właściwie codziennie organizacja ruchu będzie tu wyglądała inaczej – apeluje Witold Kotarski, kierownik budowy.

Drogowcy w ciągu pięciu dni ułożyć mają 2 tysiące ton asfaltu. Masa będzie układana na połowie szerokości jezdni. Ruch na wprost od granicy w kierunku centrum będzie prowadzony cały czas przez ulicę Wojska Polskiego. W przeciwnym kierunku trzeba będzie korzystać z objazdów wyznaczonych znakami.

Dziś (poniedziałek 16 grudnia) od rana układany będzie asfalt na prawej stronie jezdni od ulicy Leśmiana w kierunku skrzyżowania z ulicą Fredry. Asfaltowana będzie także prawa część skrzyżowania ulic Wojska Polskiego z Moniuszki. Z tego powodu zamknięty będzie wjazd w ulicę Moniuszki zarówno od Wojska Polskiego jak i od ulicy 11 Listopada.

Jutro (wtorek 17 grudnia) drogowcy przeniosą się na lewą stronę tego odcinka, więc zamknięty będzie wjazd od ulicy Wojska Polskiego oraz od ulicy Moniuszki w ulicę 11 Listopada.

W środę (18 grudnia) planowane jest układanie asfaltu na części od ulicy Fredry do ulicy Bałtyckiej (obie strony).

Natomiast w czwartek i piątek (19-20 grudnia) będzie asfaltowana część najbliższa granicy wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Bałtycką.

W wielu przypadkach ruch będzie sterowany ręcznie i wahadłowo.

UM Świnoujście

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.