Strona główna / Lokalne / Ul. Wojska Polskiego do świąt ma być wyasfaltowana

Ul. Wojska Polskiego do świąt ma być wyasfaltowana

W poniedziałek (16 grudnia) rozpoczęło się układanie ostatniej (ścieralnej) warstwy asfaltu na ul. Wojska Polskiego. Prognozy pogodowe są sprzyjające pracom, a to oznacza, że do końca tygodnia asfalt będzie położony na całej długości modernizowanej jezdni.

Przebudowa ul. Wojska Polskiego rozpoczęła się w połowie 2018 r. Teraz dobiega końca. Drogowcy zapewniają, że do świąt Bożego Narodzenia zdążą położyć ostatnią warstwę nawierzchni na całej długości od ul. Leśmiana aż po granicę.

Roboty bitumiczne rozpoczęto od miejsca najbliższego centrum miasta. W poniedziałek i wtorek (16-17 grudnia) wyasfaltowane zostanie skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego – 11 listopada – Moniuszki. W środę planowane jest układanie masy na środkowej części drogi, a na czwartek i piątek zaplanowano ułożenie asfaltu na części najbliższej granicy.

Po ułożeniu asfaltu przywrócony zostanie ruch kołowy na wprost w obu kierunkach, jednak przy wprowadzonych ograniczeniach dotyczących prędkości. Docelowa organizacja ruch będzie wprowadzona dopiero po wymalowaniu na jezdni oznakowania poziomego.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

Piłka koszykowa dziewcząt w ramach liceliady 2022/2023

W środę 1 lutego, w hali sportowej Uznam Arena przy  ulicy Grodzkiej 5 odbyły się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.