Strona główna / Lokalne / Kolejne spotkanie przedszkolaków w ramach projektu „Trzy przedszkola. Dwa języki. Jedna droga”

Kolejne spotkanie przedszkolaków w ramach projektu „Trzy przedszkola. Dwa języki. Jedna droga”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi „Tęcza”, Przedszkoli “Ostseeknirpse” z Heringsdorfu i CJD “Kleine Weltentdecker”
z Zinnowitz spotkały się, aby wspólnie ubrać świąteczną choinkę.

Dzięki uprzejmości Dyrektora Miejskiego Domu Kultury, p. Andrzeja Pawełczyka, spotkanie odbyło się w przestrzeni publicznej, w Galerii MS44. W witrynie Galerii można podziwiać bombki, na których dzieci rysowały swoje wymarzone prezenty – w ten sposób wspólnie zaprezentowały ciekawą formę listu do Świętego Mikołaja. Wszystkie ozdoby choinkowe zostały przygotowane przez dzieci. Dzięki wsparciu instruktorek z MDK udało się również przygotować 8m łańcuch choinkowy!

W ramach atrakcji dzieci mogły również samodzielnie przygotować lizaki w „Wyspie słodyczy”! Otrzymały również symboliczne prezenty, które przekazała nam producent zabawek EPPE! Dziękujemy.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników projektu zawsze udaje nam się zorganizować spotkania, które spędzamy w radosnej i przyjaznej atmosferze a dzieci wracają do domów z pięknymi wspomnieniami, pełne wrażeń i nowych doświadczeń. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie
i wsparcie w realizacji

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim zdrowych, spokojnych
i wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Merry Christmas and Happy New Year!

Frohe Weihnachten und ein Gutes Neues Jahr!

Veselogo Vam Rirdva i Szczaslyvogo Novogo Roku!

Małgorzata Witkowska
Koordynator ds. projektu “Trzy przedszkola, dwa języki, jedna droga”

Zobacz również

Jak bezpiecznie wypożyczyć książki? Płyną przykłady ze świata

Przez koronawirusa wszystkie biblioteki zostały zamknięte. Czytelnicy zostali odcięci od książek. Tymczasem, jak się okazuje, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.