Strona główna / Lokalne / Na parkrunie biegowo pożegnali 2019 rok

Na parkrunie biegowo pożegnali 2019 rok

Na starcie 182 parkrunu w naszym mieście stanęło 60 biegaczy: 27 pań i 33 panów oraz jak zwykle kilkunastu wolontariuszy. Gościliśmy liczną grupę biegaczy z Laufmuetzen Usedom, biegaczy z Berlina, Hamburga i gorliwego kibica z Ruszowa, który zapowiedział się do udziału w imprezie w czasie wakacji. Jak zwykle wspierało nas kilkunastu wolontariuszy, wśród nich nowi ochotnicy lub goście z innych miejscowości, czyli Kasia i Marta.

Biegająca najszybciej dziś i najwięcej razy na parkrunie Monika Murawska przyniosła ciasto, by uzupełnić kalorie wszystkich biegaczy. Swoją obecnością zaszczycił nas jeden debiutant, Chris Kubler – zapraszamy go więc na następne biegi. Pogoda jak na grudzień była sprzyjająca biegaczom i aż 8 osób poprawiło swoje rekordy życiowe. Cieszymy się, bo były to osoby od niedawna korzystające z udziału w parkrunie i to osoby w wieku, gdzie większość osób tylko odpoczywa, patrząc na swój PESEL. Wielkie brawa dla Czesi Kopaczewskiej i Andrzeja Marchlewicza za chęć i udział od pewnego czasu oraz za niesamowite postępy zdobywane dla samych siebie!!!

Jako pierwsi dziś na mecie stanęli panowie: Steffen Steignick, zmarznięty przed biegiem Łukasz Gawle i Filip Bobowski, na którego czekało grono domowników… oraz panie: Monika Murawska, szybkobiegaczka i doskonała Pani Domu ( ciasto było przepyszne, i to nie pierwszy raz…), Agnieszka Dziekońska i Joasia Rzemieniecka Grudzień. Gratulujemy!!!

Szczegółowe rezultaty pod linkiem : https://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

A 1 stycznia, mimo, że nie sobota i wyjątkowy, pierwszy dzień w roku wolontariusze zapraszają na parkrun o godzinie 10.00. Mamy nadzieję, że noworoczne postanowienia pomogą Wam wszystkich wstać i pobiec, pomaszerować i przespacerować z nami na dystansie 5 kilometrów. Wejdźcie tylko na stronę www.parkunswinoujscie i zarejestrujcie się, by móc otrzymać wynik swojej aktywności i spędzić czas w miłym, wesołym towarzystwie.

Zespół parkrun Świnoujście

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.