Strona główna / Lokalne / Jest Nowy Rok, jest parkrun. Najszybsi Robert oraz Monika

Jest Nowy Rok, jest parkrun. Najszybsi Robert oraz Monika

Tak to w życiu bywa, że coś się kończy po to aby dać szansę nowemu… Równiutko o północy, bo jakżeby inaczej, przy wtórze fajerwerków i strzelających korków od szampana przywitaliśmy nowy 2020 rok. Jaki będzie…? Tego do końca nie wie nikt ale z pewnością życzylibyśmy sobie i Wam by był pełen radości, szczęścia i dobrych zdarzeń. I aby każda z 52 sobót rozpoczynała się w Parku Zdrojowym, bo przecież: Jest sobota jest parkrun.

Zupełnie nietypowo, bo w środę o 10:00 czterdziestu biegaczy i chodziarzy oraz 12 wolontariuszy przybyło do parku aby sportowym akcentem rozpocząć noworoczny poranek. Może nie dla każdego dzisiejsza pobudka była powodem do radości, ach te nocne szaleństwa…D, ale najwytrwalsi i najbardziej zdeterminowani stawili się na starcie i biegli, biegli aż dobiegli… do mety oczywiście. Iście przedwiosenna aura i szampańskie nastroje sprawiły, że niektórzy, a dokładnie trójka, ustanowili rekordy życiowe, co dzisiaj mogło być nieco karkołomnym wyczynem. Było nam bardzo miło gościć sporą grupę biegaczy z Niemiec, oraz biegaczkę z Gorzowa. Aniu pozdrów od nas Marka i Jolę Czerniawskich. Swój debiut w naszej lokalizacji miały dwie osoby, a cała reszta tubylców n-ty raz zmierzyła się z naszą parkową piękną trasą. Jako pierwsi linię mety przekroczyli panowie: Robert Derda, Steffen Steinigk i Filip Bobowski, oraz panie: Monika Murawska, Renata Włodarczak i Dominika Duszkiewicz

Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie tu – https://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
a my gratulujemy wszystkim czterdziestu nieustraszonym i zdeterminowanym noworocznymi postanowieniami parkrunerom:D
Za dzisiejszy wolontariat DZIĘKUJEMY pięknie wszystkim 12 wolontariuszom (jaka apostolska liczba) Agnieszka Michalska, Aneta Burnat-Szczęsna, Hanna Kielak, Joanna Szafrańska, Karolina Romańska, Katarzyna Wierzbowicz, Marek Stefanicki, Marta Kluczyńska, Piotr Maćkiewicz, Piotr Zgraja, Sandra Laudien, Tomasz Szafrański bez Was nie rozpoczęlibyśmy tak pięknie tego noworocznego, pogodnego poranka.😀

Aby podsumować miniony rok ograniczając się tylko do liczb, bo reszta wiadomo… nie do opisania … taka fajna, wyliczyliśmy, że spotkaliśmy się w parku 53 razy ( 52 tygodnie plus nadprogramowy parkrun noworoczny), było 3 708-miu uczestników i 975-ciu wolontariuszy, a wspólnie udało nam się przebiec 18 540 km ( co jest prawie połową obwodu kuli ziemskiej)

Życie ma to do siebie, że zazwyczaj weryfikuje nasze plany i postanowienia, szczególnie te noworoczne, ale mamy nadzieję, że w trosce o własne zdrowie, kondycję i dobry nastrój nie zapomnicie, że już niedługo sobota, a jak sobota to parkrun. Zapraszamy do parku. My będziemy, bądźcie i Wy!!!

Zespół parkrun Świnoujście

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.