Strona główna / Lokalne / Pierwsza rocznica Rondo Ristorante. Najlepsze makarony i 20 proc. rabatu dla gości

Pierwsza rocznica Rondo Ristorante. Najlepsze makarony i 20 proc. rabatu dla gości

Zbliża się rok funkcjonowania i gotowania dla Gości Rondo Ristorante. – Tych co już nas znają, zapraszamy na wspólne urodziny, a Ci co jeszcze nas nie odwiedzili, to czas to nadrobić – mówią organizatorzy. Rondo Ristorante będzie świętować od 16 do 19 stycznia 2020 r.

Z okazji rocznicy, kucharze przygotowali „Pasta Party”. Tylko przez cztery dni będziecie mogli spróbować AGLIO OLIO (czarne spaghetti, czosnek, chili, natka pietruszki, oliwa, parmezan),  ALLA PUTTANESCA (makaron spaghetti, czosnek, anchovis, czarne oliwki, kapary, chili, oregano, pomidory, natka pietruszki, parmezan) FUSILLI ZE SZPINAKIEM I GORGONZOLĄ (makaron fusilli, świeży szpinak, gorgonzola, czosnek, śmietana, parmezan), PENNE POMODORO (makaron penne, czosnek, świeża bazylia, pomidory, parmezan).

To oczywiście nie wszystko! Goście, którzy dołączą do wydarzenia otrzymają drugą lampkę wina gratis lub drugie piwo gratis, rabat na menu z karty – 20 proc.

Z okazji rocznicy Rondo Ristorante, masażystki z Rondo Wellness & Bali Spa dla naszych gości oferują 30 proc. rabat na wszystkie masaże wykonane do końca stycznia br. a zakupione po 15 stycznia.

Rondo Ristorante
ul. Piastowska 35
Świnoujście
www.rondoristorante.pl

 

 

artykuł sponsorowany

Zobacz również

18-letni student próbował podpalić pociąg Świnoujście-Przemyśl

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli mężczyznę, który próbował wzniecić pożar w pociągu rel. Świnoujście – …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.