Strona główna / Lokalne / Pilnowali bezpieczeństwa mieszkańców. Mogli poznać pracę marynarzy

Pilnowali bezpieczeństwa mieszkańców. Mogli poznać pracę marynarzy

Przez ostatnie tygodnie, policjanci pełniący służbę na ulicach Świnoujścia, w ramach adaptacji zawodowej, dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Świnoujścia. W ramach podziękowania dla młodych policjantów, Komendant Miejski Policji w Świnoujściu – insp. Grzegorz Śrek, dzięki uprzejmości Dowódcy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża – kontradm. Piotra Niecia, zaprosił policjantów adaptacji zawodowej do zwiedzenia Komendy Portu Wojennego oraz stacjonujących na jej terenie jednostek pływających.

Przez ponad 3 miesiące, policjanci pełniący służbę w patrolach pieszych, w ramach adaptacji zawodowej, dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Świnoujścia oraz zapobiegali popełnianiu przestępstw i wykroczeń szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa.

W ramach podziękowania, Komendant Miejski Policji w Świnoujściu, dzięki uprzejmości Dowódcy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża – kontradm. Piotra Niecia, zaprosił policjantów adaptacji do zwiedzenia Komendy Portu Wojennego w Świnoujściu. Młodzi policjanci mogli zobaczyć specjalistyczny sprzęt do nurkowania oraz zdalnie sterowane roboty saperskie będące na wyposażeniu wojska.

Udostępnione zostały do zwiedzania także jednostki pływające 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

Wizyta policjantów w Komendzie Portu Wojennego została zakończona rejsem na pokładzie jednej z jednostek pływających należących do 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

 

Fot. 8. Flotylla Obrony Wybrzeża, Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

 

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zobacz również

Stłuczka na skrzyżowaniu ul. Ludzi Morza i Wolińskiej

Ciężarówka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej drugiej ciężarówce. Doszło do zderzenia. Na miejsce wezwano …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.