Strona główna / Lokalne / Będą bardziej czytelne rozkłady jazdy na przystankach autobusowych

Będą bardziej czytelne rozkłady jazdy na przystankach autobusowych

Pasażerów Komunikacji Autobusowej w Świnoujściu czeka wymiana rozkładów jazdy na przystankach autobusowych. Na prośby pasażerów i radnych – poprawiona zostanie czytelność. Chodzi przede wszystkim o większą czcionkę.

Grupa Morska złożyła interpelację zainicjowaną przez pana Piotr Błaszyka. Chciano m.in. aby czcionka była dostosowana do osób słabowidzących, a także wydzielenia miejsc na przystankach dla osób uprzywilejowanych, w tym matek z dziećmi.

Już wiadomo, że rozkłady jazdy czeka korekta. Poprawiona zostanie wielkość czcionki z godzinami odjazdów, a nazwy przystanków oraz legenda.

Zobacz również

Od dziś zapłacimy za parkowanie przy ulicy Legionów

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza do korzystania z całorocznego parkingu u zbiegu ulic Legionów …

8 komentarzy

 1. Taaa, zegarki można regulować!:) Ale ja wcale o punktualności nie pisałam. Przeczytaj powolutku i dokładnie mój text jeszcze raz, a po chwili jeszcze raz i zapewne zrozumiesz o czym pisałem poniżej.

 2. Moim zadaniem”OBSERWATOR” mocno przesadza.
  Autobusy jeżdżą b. punktualnie.

  • Taaa, zegarki można regulować!:) Ale ja wcale o punktualności nie pisałam. Przeczytaj powolutku i dokładnie mój text jeszcze raz, a po chwili jeszcze raz i zapewne zrozumiesz o czym pisałem poniżej.

 3. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

  Dziwne, bo jak na razie, to do tych bezmózgich istot jeszcze nie dotarło, że należy przywrócić trasy autobusowe na takie jakie były przed wielką rewolucją Pani Michalskiej, które służyły pasażerom, a nie takie pierdoły.

 4. Uwaga pasażerowie, dumnie i prężnie bierzcie się za śrubokręty, bo czeka Was wymiana rozkładów jazdy i to Was nie ominie drodzy pasażerowie.

  • 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

   ❝Pasażerów Komunikacji Autobusowej w Świnoujściu czeka wymiana rozkładów jazdy na przystankach autobusowych ⦅…⦆❞

 5. CO MI PO WIĘKSZEJ TRZCIONCE CZY ZAMONTOWANIU PRZEWIJAKÓW DLA MATEK NA PRZYSTANKACH, SKORO CZĘSTOTLIWOŚĆ KURSOWANIA (ŚREDNIO CO 50 MIN.) I DO TEGO JAZDA PRZEZ PÓŁ MIASTA ZAJMUJE WIĘCEJ CZASU JAK PRZEJŚCIE PIESZO! KOMUNIKACJA ZAJMUJE SIĘ PIERDOŁAMI ZAMIAST FAKTYCZNIE DOKONAĆ ZMIAN W KURSOWANIU AUTOBUSÓW DO KONKRETNEGO MIEJSCA NA TERENIE MIASTA. NIEDŁUGO TYMI LANDARAMI, LEDWO MIESZCZĄCYMI SIĘ NA WĄSKICH JEZDNIACH PRZEWOZIĆ BĘDĄ ŚWIEŻE MORSKIE POWIETRZE!

 6. No to drodzy pasażerowie, śrubokręty w dłoń i wymieniamy rozkłady jazdy, bo to Was czeka😉😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.