Strona główna / Lokalne / III zawody Świnoujskiej Liga Biegowa z „Wyspiarzem”
dav

III zawody Świnoujskiej Liga Biegowa z „Wyspiarzem”

W niedzielne przedpołudnie, dnia 02 lutego 2020 r. pogoda sprzyjała rywalizacji pasjonatom biegania. W tym dniu odbyły się III zawody Świnoujskiej Ligi Biegowej zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz”.

Najmłodsi uczestnicy zawodów mieli do pokonania dystans od 250 m – 650 m, młodzież 900 m, a dorośli 3.600 m.

Po każdym biegu w każdej kategorii wiekowej pierwsze trzy miejsca nagrodzone zostały okolicznościowymi medalami.

dav

W ramach Świnoujskiej Ligi Biegowej prowadzona jest klasyfikacja indywidualna oraz placówek oświatowych.

Najlepsze wyniki trzecich zawodów

Przedszkole

  • Helenka Grudzień  – I miejsce – P. nr 3
  • Natalia Włodarczak – II miejsce – P. nr 3
  • Hania Jelonek – III miejsce – P. nr 10
  • Filip Trzeba – I miejsce – P. nr 1
  • Wiktor Dębicki – II miejsce – P.  nr 10
  • Maksymilian Kąkolewski – III miejsce – P. nr 3

Klasa I – II

  • Jagna Jagieło – I miejsce – SP 9
  • Jagoda Lewandowska – II miejsce – SP 6
  • Nadia Gajewska – III miejsce – SP 1
  • Tymon Zapędowski – I miejsce – SP 6
  • Jan Nürnberg – II miejsce – SP 6
  • Michał Kaleta – III miejsce – SP 6

Klasa III – IV

  • Maja Major – I miejsce – SP 2
  • Pola Miszel – II miejsce – SP 6
  • Nadia Modrzyńska – III miejsce – SP 6
  • Oskar Saganowski – I miejsce – SP 4
  • Olaf Marciniak – II miejsce – SP 6
  • Wiktor Jelonek – III miejsce – SP 1

Klasa V-VI

  • Joanna Włodarczak – I miejsce – SP 6
  • Justyna Guzenda – II miejsce – SP 2
  • Julianna Radzio – III miejsce – SP 1
  • Dawid Pecyna – I miejsce – SP 4
  • Kacper Jasiecki  – II miejsce – SP 6
  • Mikołaj Majewski – III miejsce – SP 4

Klasa VII – VIII

  • Kaja Karasek – I miejsce – SP 6
  • Wiktoria Zamiara – II miejsce – SP 4
  • Adam Małocha – I miejsce – SP 6
  • Arkadiusz Murawski – II miejsce – ZSM

Szkoły średnie

  • Natalia Nowak – I miejsce – LO „ Mieszko”
  • Iza Bedzyk – II miejsce – LO „ Mieszko”
  • Klaudyna Małocha – III miejsce – LO „Mieszko”
  • Kacper Reut – I miejsce – ZSM
  • Patryk Rybak – II miejsce – ZSM

Open – klasyfikacja kobiet

  • Dominika Duszkiewicz
  • Monika Murawska
  • Joanna Grudzień

Open – klasyfikacja mężczyzn

  • Michał Brzozowski
  • Wojciech Dylik
  • Kamil Stępień

Klasyfikacja najlepszych placówek

Przedszkola:

  • Przedszkole nr 3 – 575 pkt
  • Przedszkole nr 10 – 298 pkt
  • Przedszkole nr 5 – 174 pkt

Szkoły Podstawowe:

  • SP 6 – 3444 pkt
  • SP 1 – 1142 pkt
  • SP 4 – 686 pkt

Szkoły średnie:

  • LO – 264 pkt
  • ZSM- 229 pkt
  • CEZiT – 28 pkt

Pełny komunikat na stronie www.osri.wyspiarz

Zobacz również

Droga rowerowa na Warszowie. Wykonawca na ostatnim odcinku

Trwają prace na ostatnim odcinku drogi rowerowej wzdłuż ulicy Barlickiego, konkretnie na odcinku wzdłuż ogródków …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.