Strona główna / Lokalne / III zawody Świnoujskiej Liga Biegowa z „Wyspiarzem”
dav

III zawody Świnoujskiej Liga Biegowa z „Wyspiarzem”

W niedzielne przedpołudnie, dnia 02 lutego 2020 r. pogoda sprzyjała rywalizacji pasjonatom biegania. W tym dniu odbyły się III zawody Świnoujskiej Ligi Biegowej zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz”.

Najmłodsi uczestnicy zawodów mieli do pokonania dystans od 250 m – 650 m, młodzież 900 m, a dorośli 3.600 m.

Po każdym biegu w każdej kategorii wiekowej pierwsze trzy miejsca nagrodzone zostały okolicznościowymi medalami.

dav

W ramach Świnoujskiej Ligi Biegowej prowadzona jest klasyfikacja indywidualna oraz placówek oświatowych.

Najlepsze wyniki trzecich zawodów

Przedszkole

  • Helenka Grudzień  – I miejsce – P. nr 3
  • Natalia Włodarczak – II miejsce – P. nr 3
  • Hania Jelonek – III miejsce – P. nr 10
  • Filip Trzeba – I miejsce – P. nr 1
  • Wiktor Dębicki – II miejsce – P.  nr 10
  • Maksymilian Kąkolewski – III miejsce – P. nr 3

Klasa I – II

  • Jagna Jagieło – I miejsce – SP 9
  • Jagoda Lewandowska – II miejsce – SP 6
  • Nadia Gajewska – III miejsce – SP 1
  • Tymon Zapędowski – I miejsce – SP 6
  • Jan Nürnberg – II miejsce – SP 6
  • Michał Kaleta – III miejsce – SP 6

Klasa III – IV

  • Maja Major – I miejsce – SP 2
  • Pola Miszel – II miejsce – SP 6
  • Nadia Modrzyńska – III miejsce – SP 6
  • Oskar Saganowski – I miejsce – SP 4
  • Olaf Marciniak – II miejsce – SP 6
  • Wiktor Jelonek – III miejsce – SP 1

Klasa V-VI

  • Joanna Włodarczak – I miejsce – SP 6
  • Justyna Guzenda – II miejsce – SP 2
  • Julianna Radzio – III miejsce – SP 1
  • Dawid Pecyna – I miejsce – SP 4
  • Kacper Jasiecki  – II miejsce – SP 6
  • Mikołaj Majewski – III miejsce – SP 4

Klasa VII – VIII

  • Kaja Karasek – I miejsce – SP 6
  • Wiktoria Zamiara – II miejsce – SP 4
  • Adam Małocha – I miejsce – SP 6
  • Arkadiusz Murawski – II miejsce – ZSM

Szkoły średnie

  • Natalia Nowak – I miejsce – LO „ Mieszko”
  • Iza Bedzyk – II miejsce – LO „ Mieszko”
  • Klaudyna Małocha – III miejsce – LO „Mieszko”
  • Kacper Reut – I miejsce – ZSM
  • Patryk Rybak – II miejsce – ZSM

Open – klasyfikacja kobiet

  • Dominika Duszkiewicz
  • Monika Murawska
  • Joanna Grudzień

Open – klasyfikacja mężczyzn

  • Michał Brzozowski
  • Wojciech Dylik
  • Kamil Stępień

Klasyfikacja najlepszych placówek

Przedszkola:

  • Przedszkole nr 3 – 575 pkt
  • Przedszkole nr 10 – 298 pkt
  • Przedszkole nr 5 – 174 pkt

Szkoły Podstawowe:

  • SP 6 – 3444 pkt
  • SP 1 – 1142 pkt
  • SP 4 – 686 pkt

Szkoły średnie:

  • LO – 264 pkt
  • ZSM- 229 pkt
  • CEZiT – 28 pkt

Pełny komunikat na stronie www.osri.wyspiarz

Zobacz również

Dodatkowi lekarze na  „wewnętrznym”. Wciąż brakuje pielęgniarek

Problemy oddziału wewnętrznego szpitala w Świnoujściu zostały na razie zażegnane. – Zatrudniono dodatkowych lekarzy – …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.