Strona główna / Lokalne / Impreza charytatywna. Będą zbierać pieniądze na rehabilitację Krzysztofa Naklickiego

Impreza charytatywna. Będą zbierać pieniądze na rehabilitację Krzysztofa Naklickiego

Wata cukrowa dla najmłodszych, koncert uczniów szkoły muzycznej, oddawanie krwi i przede wszystkim zbiórka pieniędzy – w Świnoujściu trwają przygotowania do imprezy charytatywnej. Celem jest zebranie środków na rehabilitację Krzysztofa Naklickiego, nauczyciela szkoły muzycznej, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Krzysztof Naklicki został wybudzony ze śpiączki. Wymaga intensywnej rehabilitacji. W ciągu ostatnich dni wstał z łóżka, a rehabilitanci robią wszystko, aby mógł chodzić. Pan Krzysztof pamięta kim był przed wypadkiem, rozpoznaje ludzi, jednak nie pamięta samego momentu zdarzenia.

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy wszystkich o wielkich sercach na imprezę charytatywną dedykowaną Krzysztofowi Naklickiemu. W programie przewidujemy: akcję honorowego oddawania krwi w ambulansie (rejestracja dawców w godz. 10.30 – 15.00); miejsca programowe w MDK… na sali sportowej: badanie parametrów zdrowia (cukier, ciśnienie, waga), ćwiczenie w udzielaniu pierwszej pomocy, malowanie twarzy, wata cukrowa i popcorn oraz słodka kawiarenka; w sali teatralnej: koncert w wykonaniu dzieci (od 12.00) i koncert dla dorosłych (od 16.00). W czasie trwania koncertów odbędą się licytacje ze sceny. Oprócz tego będzie funkcjonowała kuchnia polowa z pyszną grochówką. Dochód z prowadzonej w tym czasie kwesty (zarejestrowana zbiórka publiczna), zasili konto pana Krzysztofa w Fundacji NIESIEMY NADZIEJĘ. Akcję wspierają: Komitet Społeczny WALCZYMY O TATĘ, Urząd Miasta Świnoujście, Miejski Dom Kultury, Szpital Miejski, Harcerski Klub HDK “Kropla Życia” i masa dobrych Aniołów.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w sobote 14 marca o godz. 10.30 w sali teatralnej i sportowej Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Matejki w Świnoujściu.

Zobacz również

Dbajmy o zieleń! Narzekamy na innych, ale nie jesteśmy wcale lepsi

Mieszkańcy miasta niejednokrotnie skarżą się na samochody należące do turystów, którzy parkują na zieleńcach i …

6 komentarzy

  1. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

    Teraz i tutaj!

  2. Nie podaliście którego dnia!!

  3. Fajnie było by datę jeszcze podać

  4. Brak podstawowej informacji – KTÓREGO DNIA ?

  5. Napiszcie jeszcze kiedy ta impreza

  6. ale kiedy??? nie znalazłam daty…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.