Strona główna / Lokalne / Niedziela w MDK. Świetny artysta, wspaniały koncert

Niedziela w MDK. Świetny artysta, wspaniały koncert

Już najbliższą niedzielę 16 lutego 2020 o godzinie 17.00 sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury ze specjalnym walentynkowym koncertem wystąpi doskonały, znany już świnoujskiej publiczności tenor Bartosz Kuczyk oraz zaproszeni przez niego goście. Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w domu kultury (w godzinach 8.00 – 15.00) oraz galerii ART. (12.00 – 18.00) lub na www.kupbilecik.pl.

Bartosz Kuczyk to nie tylko doskonały tenor, ale także fantastyczny konferansjer, który z łatwością porywa publiczność. Dobrze wiedzą o tym ci, którzy byli na letnich koncertach w muszli koncertowej i Gali 10 Tenorów w amfiteatrze. Poczucie humoru czy doskonały kontakt z widownią bledną jednak przy jego umiejętnościach śpiewaczych.

Oprócz Bartosza Kuczyka na scenie zobaczymy również Annę Bajerską – Witczak, Agnieszkę Wawrzyniak i Piotra Pastuszkę. Prawie wszystko o miłości opowiedzą nam między innymi śpiewając takie przeboje, jak: “Usta milczą, dusza śpiewa”, “Gdzie mieszka miłość”, “W tę noc”, “Tango Jalousie”, “Przetańczyć całą noc” i wiele innych.

MDK Świnoujście

Zobacz również

Ratownicy: Dziennie 12 zagubień dzieci na plaży w Świnoujściu

Dzieci gubią się na potęgę na zachodniopomorskich plażach. – Pozostawione bez opieki narażone są na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.