Strona główna / Lokalne / Od poniedziałku poważne utrudnienia w ruchu

Od poniedziałku poważne utrudnienia w ruchu

Uwaga kierowcy. Remontowany odcinek ulicy Wojska Polskiego będzie nieprzejezdny od poniedziałku 17 lutego 2020. Chodzi o prawie 300 metrowy odcinek od ulicy Leśmiana do Matejki oraz wjazd do urzędu miasta.

Wjazdu nie będzie zarówno od ulicy 11 Listopada, jak i Matejki. Do urzędu miasta będzie można dojechać od ulicy Wyspiańskiego. Do pozostałych nieruchomości położonych przy remontowanym odcinku: do osiedla Platan oraz ulic Chełmońskiego i Malczewskiego od ulicy 11 Listopada; do ulic Puławskiego i Leśmiana od strony ulicy Wyspiańskiego.

Przebudowa (dokładnie 299, 36 metrów bez wjazdu do urzędu) to wspólna inwestycja Miasta i Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, który przebuduje sieć wodociągową biegnącą pod jezdnią. Z kolei po stronie Miasta będzie przebudowa nawierzchni jezdni i chodników, odwodnienie, nowe oświetlenie i przebudowa linii gazowej.

Wykonawca firma ELBUD Szczecin sp. z o.o. ma zakończenie prac ma 10 miesięcy. Koszt inwestycji to 4 mln 270 tys. złotych. Inwestycja jest dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 1 mln 585 tys. złotych.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Wpadka podczas sesji rady online. Radny zapomniał wyłączyć mikrofon

Wiele osób oglądało pierwszą w historii miasta Sesję Rady Miasta Świnoujście w formie wideokonferencji. Niektórzy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.