Strona główna / Lokalne / Love parkrun. Karolina i Damian byli najszybsi

Love parkrun. Karolina i Damian byli najszybsi

Dwie setki i jedna pięćdziesiątka to nie jest bynajmniej menu drink baru, ale ilość odbytych biegów w ramach parkrun. Osiągnięciami takimi mogą od dzisiaj pochwalić się Patrycja APERLIŃSKA (100 biegów), Robert DERDA (100 biegów) i Jarosław GOŁĄBIOWSKI (50 biegów), co zostało też na dzisiejszym #190 parkrun Świnoujście potwierdzone stosownymi dyplomami, które tuż przed biegiem wręczyła laureatom koordynator dzisiejszego spotkania. Jeszcze raz gratulujemy jednocześnie czekając na dalsze osiągnięcia. A sam 190. parkrun Świnoujście odbywał się pod hasłem „Love Parkrun” co było oczywiście pokłosiem Walentynek i faktycznie czuć było dzisiaj w powietrzu tak jakoś więcej miłości – do biegania, życia, no i oczywiście do swoich sympatii.

I choć padły dzisiaj tylko dwa rekordy życiowe i wystartowało trzech debiutantów w lokalizacji spośród 40 uczestników, to było to naprawdę udane spotkanie biegowe dla 17 pań i 23 mężczyzn. Wśród płci pięknej najkrócej na trasie przebywały: Karolina ROMAŃSKA (23:16), Ilona WYDRA (25:10 New PB) i Ola JAWORSKA (26:11). Wśród płci potencjalnie silniejszej najszybsi dzisiaj byli: Damian CHODOROWSKI (19:34 Debiutant), Robert DERDA (20:24) oraz Łukasz GAWLE (21:20). Ale że na parkrun Świnoujście wszyscy są zwycięzcami gratulujemy wszystkim wyników na miarę swoich możliwości. Szczegółów dzisiejszego biegu należy szukać pod adresem:
https://www.parkrun.pl/swinouj…/rezultaty/ostatnierezultaty/

Dzisiejszy #190 love parkrunowy bieg przygotowało 11 wolontariuszy pod wodzą koordynatora Elżbiety JABŁOŃSKIEJ, którzy jak zwykle niezawodnie wypełnili swoje role – wielkie dzięki. Podziękowania ślemy także w stronę parkrun Polska, Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz lokalnego partnera – Hotelu Trzy Wyspy za cotygodniowe wsparcie.
A za tydzień znowu jest sobota i może kolejny parkrun nie będzie walentynkowy, ale też będzie fajny. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Ruszamy jak zwykle punktualnie o 9.00 z linii startu usytuowanej w Parku Zdrojowym tuż obok boiska. Nie może Was tam zabraknąć – czekamy z niecierpliwością.

Zespół parkrun Świnoujście

Zobacz również

„Pierwsza Piłka” na Pomorzu Zachodnim. Samorząd Województwa wspiera sport

Samorząd województwa wspiera zajęcia sportowe organizowane w ramach projektu „Pierwsza Piłka”. W naszym regionie uczestniczy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.