poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / 100. parkrun Aleksandry. Karolina i Robert dobiegli najszybciej 

100. parkrun Aleksandry. Karolina i Robert dobiegli najszybciej 

191. parkrun był wyjątkowy, ponieważ to właśnie 22.02.2020 r. Aleksandra Jaworska otrzymała dyplom. I to nie byle jaki dyplom, tylko ukończenia 100 biegów w ramach parkrun. Jeszcze raz ogromne gratulacje. Mimo że pogoda nas nie rozpieszczała, a wiatr przeszywał swoim zimnem, to znalazło się 57 uczestników i aż 16 wolontariuszy.

Na szczęście na pomoc przyszła pyszna, rozgrzewająca herbatka, więc wszyscy dali radę. Oczywiście należy wspomnieć o naszych najszybszych paniach i panach. Wśród płci pięknej jako pierwsze na mecie pojawiły się: Karolina Romańska (23:16) Joanna Rzemieniecka-Grudzień (25:46) oraz Aleksandra Jaworska (26:49)
Pośród panów najkrócej na trasie przebywali: Robert Derda (20:09) Robert Rumistrzewicz (20:16) oraz Kamil Stępień (20:28). Wszyscy dzielnie zmagali się z warunkami pogodowymi jak i z własnymi słabościami, dlatego też wielkie gratulacje. Szczególowe wyniki znajdziecie na stronie: https://www.parkrun.pl/swinoujscie/results/weeklyresults/…
Serdecznie dziękujemy za wsparcie od parkrun Polska, Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz naszego lokalnego partnera – Hotelu „Trzy Wyspy”
Jeszcze raz dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy wszystkich na kolejny już #192 parkrun Świnoujście. Jak zawsze sobota godzina 9:00 w parku Zdrojowym. Czekamy.

Zespół parkrun Świnoujście 

Zobacz również

Meteorolog IMGW: Święta raczej po wodzie

Świąteczny tydzień zapowiada się z dodatnimi temperaturami i raczej bez śniegu, a za to z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.