Strona główna / Lokalne / Budynek przychodni przestanie straszyć. Jest dofinansowanie

Budynek przychodni przestanie straszyć. Jest dofinansowanie

Szkaradny budynek przychodni w ścisłym centrum Świnoujścia, wkrótce przejdzie metamorfozę. Nieruchomością administruje Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

– Udało się uzyskać dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 1.400.000 zł. W związku z czym plany miasta w zakresie docieplenia tego budynku będą realizowane. Prace rozpoczną po ogłoszeniu przetargu i wyłonieniu wykonawcy. Wymagana również będzie uchwała budżetowa, która zapewnia środki na realizację tego celu. Myślę, że za kilka miesięcy prace się rozpoczną – mówi Artur Ćwik – dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.

ZGM szacuje, że prace potrwają do końca przyszłego roku. Będą realizowane w dwóch etapach – najpierw budynek zostanie docieplony, a następnie będzie zmodernizowany system ogrzewania.

Zobacz również

W Świnoujściu przygotowują polsko-ukraiński festyn

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na pierwszy w Świnoujściu Festyn Integracyjny, polsko-ukraiński, który odbędzie się …

2 komentarze

  1. podobny szkaradny Budynek stoi w Międzyzdrojach jako Posejdon naprzeciwko hotel Amber Bałtyk to jest kpina że w tym czasie stoi jeszcze coś takiego paskudnego obdrapane i brudnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.