Strona główna / Lokalne / Urząd miasta wyposaży radnych w tablety

Urząd miasta wyposaży radnych w tablety

22 tablety zamierza zakupić Urząd Miasta Świnoujście. Urządzenia trafią do radnych. Nowe tablety mają mieć dołączaną klawiaturę, mieć system Windows 10, a sprzedawca powinien udzielić 3-letniej gwarancji. Firmy chętne sprzedażą urządzeń, mogą zgłaszać swoje oferty do 10 marca.

Setki kilogramów papieru będzie można zaoszczędzić, jeśli radni otrzymają tablety. Dziś do pracy używają dokumentów na papierze. Rocznie są to bardzo duże ilości. Wszystkie projekty uchwał, a także korekty drukowane są na papierze.

Chociaż na pozór kosztowny zakup tabletów, powinien szybko się zwrócić w przypadku rezygnacji z masowego drukowania dokumentów.

Radni mogliby za pomocą tabletów mogliby zapoznawać się z materiałami potrzebnymi do podejmowania uchwał, ale także komunikować się z mieszkańcami i uzupełniania swoich stron internetowych.

Zobacz również

„Bezpieczne wakacje 2022 r.” w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego Nr 2 w Świnoujściu.

Wakacje – tak długo wyczekiwane, wreszcie nadeszły. Jednak by były miłym wspomnieniem letniego wypoczynku, powinny …

3 komentarze

  1. Tak… No to mam pytanie: na co idą diety Radnych?!!!!!!! Tablet z Win 10 z klawiaturą – to nie tablet tylko 2 w 1 co kosztuje parę tysiaków!!!!! Tablet do czytania dokumentów, poczty na androidzie mogą sobie za diety kupić sami za 2 stówki i po robocie!!, To czyste pasożytnictwo, to jakieś jaja, prima aprilis?!!!!

  2. no bo jeszcze sekretarka miejska chce

  3. 22 tablety hmmm a radnych jest 21.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.