Strona główna / Koronawirus / Ratownicy WOPR zrobią zakupy seniorom i samotnym rodzicom

Ratownicy WOPR zrobią zakupy seniorom i samotnym rodzicom

Zadzwoń pod dyżurny telefon 578 557 906 lub skontaktuj się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Świnoujściu i zgłoś, że potrzebujesz, aby ktoś zrobił za ciebie zakupy (podstawowe, niezbędne artykuły).

Do drzwi zapuka ratownik WOPR Świnoujście ze specjalnym identyfikatorem. Weźmie listę potrzebnych produktów oraz pieniądze i zrobi zakupy. Następnie dostarczy je i rozliczy się z wydanych środków. Zakupy należy zrobić tak, aby wystarczyły na 2-3 dni.

– Będziemy działać tylko na wyraźną prośbę telefoniczną. Jeśli ktoś nie dzwonił, a pojawi się u niego osoba, która chce zrobić zakupy, to proszę zachować ostrożność. To na pewno nie ratownik z WOPR Świnoujście – mówi Jarosław Włodarczyk.

Osoby, które potrzebują takiej pomocy są proszone o kontakt pod numerem telefonu. Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 10.00, a zakupy realizowane od godziny 10.00 do 13.00.

– Planujemy, że każdy będzie mógł skorzystać z takiej pomocy dwa razy w tygodniu. Oczywiście będzie to uzależnione od naszych możliwości i ilości zaangażowanych ratowników WOPR Świnoujście.

Zobacz również

Analitycy: drogie wyjazdy na Wszystkich Świętych

Tegoroczne wyjazdy na Wszystkich Świętych, z pewnością będą należały do najdroższych – wskazują analitycy e-petrol. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.