Strona główna / Lokalne / Były piłkarz Floty Świnoujście zostanie królem disco-polo? „Moja laska dobrze zamiata”

Były piłkarz Floty Świnoujście zostanie królem disco-polo? „Moja laska dobrze zamiata”

Nigeryjczyk Charles Uchenna Nwaogu to były napastnik Floty Świnoujście. Do wyspiarskiego klubu ściągnął go ówczesny trener Petr Němec. 19-letni Nigeryjczyk w Świnoujściu popisał się skutecznością. Został nawet wybrany piłkarzem roku 2010 roku na Pomorzu Zachodnim przez kapitułę konkursu, którą tworzyli przedstawiciele Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Czyżby Charlie postanowił zamienić karierę piłkarza na piosenkarza? Kilka dni temu Charles Nwaogu pod pseudonimem “King Karol 9” opublikował piosenkę w stylu disco polo. Część piosenki śpiewa w języku polskim, pozostałą – po angielsku. Nie wiadomo, czy Charles jest autorem tekstu utworu. Posłuchajcie sami, podzielcie się opinią na temat wokalnego talentu byłego piłkarza Floty Świnoujścia.

Zobacz również

„Pierwsza Piłka” na Pomorzu Zachodnim. Samorząd Województwa wspiera sport

Samorząd województwa wspiera zajęcia sportowe organizowane w ramach projektu „Pierwsza Piłka”. W naszym regionie uczestniczy …

6 komentarzy

 1. Facet zupełnie nieodpowiedzialny. Jako reproduktor (celowo piszę, że nie ojciec bo ojcem jest ten, który teraz je wychowuje) dwójki wspaniałych dzieci wystraszył się, że teraz trzeba będzie je wychowywać pozostawił je a sam uciekł ze Świnoujścia. Taki to jest ten nasz “bohater”. Dla mnie to jest zwykła szmata, nie dlatego że obcokrajowiec ale ze względu na nieodpowiedzialną postawę. Sam sobie uczciwie “zapracował” na taką opinię.

 2. Bananów brak

  Rodzina Kingów na pewno dumna.

 3. ????? ➔ •

  Niech się z Popkiem Monsterem skuma.

 4. ????? ➔ •

  Doktor Alban i Mc Hammer 2.0

 5. Ciekawe co na to te wszystkie laski ze Scia co zapylił?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.