Strona główna / Koronawirus / Koronawirus. Aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym mieście

Koronawirus. Aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym mieście

Nie ma potwierdzonych zakażeń koronawirusem w Świnoujściu. 30 osób jest objętych kwarantanną. 42 osoby są pod nadzorem epidemiologicznym. To dane dotyczące Świnoujścia na 23 marca 2020, godzinę 18.00, podane przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Szczecinie.

Tymczasem liczba osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce wzrosła do 766, po tym, gdy wykryto go u kolejnych 17 osób – podało we wtorek rano Ministerstwo Zdrowia.

Resort zdrowia uszczegółowił też, że 17 nowych potwierdzonych przypadków dotyczy: 5 osób z woj. zachodniopomorskiego i 5 osób z woj. śląskiego, 3 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. opolskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego. (PAP)

Zobacz również

Prezydent Świnoujścia przeprosił mieszkańców za śliskie chodniki

Po piątkowych opadach śniegu, wiele ulic w Świnoujściu zamieniło się w ślizgawki. Firma wybrana w …

7 komentarzy

 1. pic na wodę z tymi liczbami – od zeszłego tygodnia siedzę na kwarantannie a do dziś mnie nie ma w systemie.

 2. Jest taka Mensa co jeździ codziennie rano do pracy do Niemiec i popołudniu wraca naraża nas tu gdzie mieszkamy obok niej.Przez Garza powinni też nie puszczać tych pacholkow do arbeitu.

 3. Sanepid powinien podać do ogólnej informacji że wszystkie osoby które pracowały w Niemczech i do tych wszystkich zjezdnych ze wszystkich państw gdzie wystąpił wirus Anglia,Włochy i.t.p.- iż
  -MUSZĄ BEZWZGLĘDNIE
  PODDAĆ SIĘ 2-3 TYGODNIOWEJ KWARANTANNIE !!!
  Takich osób jest w Świnoujściu bardzo dużo i niestety wcale nie ograniczają swoich kontaktów z innymi i narażają innych na potencjalne zarażenie .

 4. Sanepid powinien podać do ogólnej informacji że wszystkie osoby które pracowały w Niemczech i do tych wszystkich zjezdnych ze wszystkich państw gdzie wystąpił wirus Anglia,Włochy i.t.p.- iż
  -MUSZĄ BEZWZGLĘDNIE
  PODDAĆ SIĘ 2-3 TYGODNIOWEJ KWARANTANNIE !!!
  Takich osób jest w Świnoujściu bardzo dużo i niestety wcale nie ograniczają swoich kontaktów z innymi i narażają innych na potencjalne zarażenie .

 5. a “mrówki” chcodzą codziennie przez granice bez kwarantanny

 6. Proszę o informację ile osób zostało przebadanych “pod kątem” koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.