Strona główna / Lokalne / Kolejne paczkomaty stanęły w Świnoujściu

Kolejne paczkomaty stanęły w Świnoujściu

W czwartek zamontowano w Świnoujściu dwa nowe paczkomaty. Pierwsza maszyna stanęła przy ulicy 11 Listopada przy sklepie Lidl, kolejna przy ulicy Bohaterów Września, również przy supermarkecie.

Paczkomaty InPost stoją w popularnych i dobrze widocznych miejscach, są dostępne przez całą dobę. To oznacza, że paczkę można odebrać nawet w środku nocy.

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Każdy z Paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami). Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie, odbiorca krok po kroku poprowadzony jest przez proces odbioru lub nadawania paczki.

Ponadto, aby odbieranie przesyłek było jeszcze szybsze i łatwiejsze, w wielu maszynach pod ekranem znajduje się czytnik kodów QR oznaczony żółto-czarnym symbolem oka.

Zobacz również

Personelowi świnoujskiego szpitala przekazano 50 przyłbic

Świnoujski szpital dziękuje kolejnym darczyńcom – firma P11-GROUP przekazała w czwartek 50 szt. przyłbic, które …

2 komentarze

  1. Juz mnie to wku…..Twoj Paczkomat jest przepelniony. Paczka jest tymczasowo magazynowana w pobliskim Paczkomacie SIW02N Nowokarsiborska 8 Stacja Faraon, skad mozesz ja odebrac do ble ble ble wlacznie. Po tym terminie dostarczymy ja do pierwotnie wybranego Paczkomatu. ZA KARZDYM RAZEM PACZKA PRZEKIEROWYWANA JEST Z UZNAMU NA FARAONA. POD DRUGIEJ STRONIE UZNAMU JEST SPORO WIECEJ MIEJSCA CZEY NIE MOZNA TAM POSTAWIC DUZO WIEKSZEGO PACZKOMATU ? ZRÓBCIE COS Z TYM !

    • Już dawno firma próbowała niestety właściciele obiektu nie wyrażają zgody początkowo się zgodzili następnie zaprzestali chęci dalszej rozmowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.